Příspěvky uživatele - 35.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
malé kořeny?, 22.10.2008
Danielo, děkuji za radu. Na kolik cm je nejlepší je zkrátit, nevím co je to dost. Asi jsem je zkrátila málo, některé mám na asi 30 cm, některé možná i 50 cm. Mám je zkrátit radši ještě, asi ano že?
malé kořeny?, 22.10.2008
Dobrý den. Přesazovala jsem růže 2 roky staré které mám vypěstované z větviček a překvapilo mě, že většina měla malé kořeny a některé se vyrývaly tak špatně, že jsme některé kořeny o něco museli zkrátit. Teď si lámu hlavu nad tím, jestli nebude... celý příspěvek >
přesazování, 21.10.2008
Nebo mě ještě napadlo je přesdit s větším balem hlíny, třeba by "nepoznali" že se přesadili. Moc by mě totiž mrzelo kdyby uhynuli. Eva
přesazování, 21.10.2008
Jsem zadavatelka... kdybych nechala přesázení až na jaro, vykvetou mi příští rok? Někde jsem totiž četla že by nekvetli. Je to pravda? Eva
přesazování, 21.10.2008
Zdravím, můžu přesadit kosatce i začátkem listopadu? Můžou se sázet kdykoli třeba během zimy když nemrzne? Díky za odpověď Eva
přesazení, 17.10.2008
A ještě bych se chtěla zeptat jak daleko od sebe, jsou to růže asi 1 - 1,5 m.
přesazení, 17.10.2008
Zdravím, můžu ted v půlce října už přesazovat růže? Děkuji
thuje do stínu, 30.9.2008
Děkuji za odpovědi. Bude tam jen drobotina, zebřičky atd., takže velké ničení nehrozí. Ten bez je dobrý nápad, dá se běžně koupit v zahradnictví? Za zahradou nám nějaké rostou, nedá se třeba ukopnout nebo namnožit z větvičky? Jestli ano, poradí někdo... celý příspěvek >
vistárie, 27.9.2008
Ahoj, jsem zadavatelka...   snad někdo poradí když jsme na to dvě.
vistárie, 27.9.2008
Dobrý den, jak máte uchycené vistárie? Ta má je zatím asi 2-metrová a příští rok ji budu muset navádět do boku na úroveň podlahy terasy v 1. patře. Přemýšlím nad vyrobením šprlení na které by se přivazovala /ale to se mi nezdá moc hezké/ nebo... celý příspěvek >
thuje do stínu, 27.9.2008
Dobrý den, poradí někdo s osázením voliéry /3 x 3 x 3 m/ stromky? Budou spíše ve stínu, nesmí být jedovaté, musí vydržet uždibování od ptáků, takže rychleji rostoucí. Je jedno jestli to bude typ thuje, nějaké jehličnany nebo listnáče. Existuje něco... celý příspěvek >
mělké jezírko, 26.9.2008
Děkuji za odpověď, kosatce tedy zkusím zasadit na povrch tak, aby byly potopené jen trochu. Myslíte že by mohly být nějaké jiné vhodné rostliny?
mělké jezírko, 26.9.2008
Dobrý den, mám možnost si vytvořit z betonové skruže metr v průměru a 30 cm do hloubky minijezírko, ale nevím si rady s osázením. Chtěla bych si do něj přesadit kosatce které mám nyní na záhonu - nevím jejich název, ale kvetou žlutě a nemají klasické... celý příspěvek >
Přesazování růží - poradíte?, 16.9.2008
Dobrý den, chystám se přesazovat letos růže a potřebovala bych poradit. Budou na úzkém 15-ti m záhoně před cihlovou zdí /na sever/ kde okolo poledne dost svítí slunce, ráno a odpoledne by na ně tak nepralo /na jih a východ jsou budovy/, myslíte, že... celý příspěvek >
postřik do kostatců?, 6.9.2008
Musím říct že sem se taky pobavila...  Škoda, tak nějak jsem doufala že něco existuje, stejně jak třeba do ovocných stromků, rybízu, jehličnanů atd. Mám problém totiž vybrat z kosatců pýr a růže jsem dala na záhon po tulipánech které se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika