Příspěvky uživatele - 142.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 18.9.2009
ahoj, chci se zeptat, jak dopadli melouny na strese garaze? Moc vam s tou strecho fandim:-) Radek
Melounoviště 2009, 19.6.2009
dobry den, presne takovou střechu na garazi mam a hodlam ji podobne vyuzit. Muzu se zeptat jak velkou nadobu na pestovani jste zvolila? jak resite zalevani abyste nemusela kazdy den na střechu? diky moc za informace. No a jak se jim na střese vede?... celý příspěvek >
Pepíno, 2.5.2009
OK, diky za uklidneni. Uz taky rasi nove tmavsi. Asi to slunce bylo na "zimni list" moc silne
Pepíno, 14.4.2009
dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné, aby lístky pepína "spálilo" jarní slunce. Pepíno jsem umístil na slunné místo, kam jde slunce celý den a nejak chřadne, lístky pomalu ztrácí barvu a schnou. na dolní straně listu jsou drobní asi... celý příspěvek >
vysavač listí, 3.1.2009
Dobry den, je mozny pouzit takovyhle fukar i na snih? Myslim prasanek na chodniku. Diky za reakci
Vysávání popela z krbu, 23.9.2008
Tak nakonej jsem koupil na eod.cz, skoro o pulku levnejsi nez v OBI. Radek
Vysávání popela z krbu, 21.9.2008
no jo ale ja nemam do Makra pristup
Vysávání popela z krbu, 17.9.2008
Dobry den, zkoušeli jste někdo vysavat popel z krbu vysavačem? Vodním či cyklonovým? Mam v obyvaku krbova kamna a při vyndavani popela to dosti praši. Diky za reakce, Radek:-)
Makadamový ořech, 17.6.2008
dobry den, mate ho někdo? Napište o něm neco, na čekém netu jsem o jeho pěstování nic nenašel. Díky, Radek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika