Příspěvky uživatele - 134.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou travinu pod smrky?, 17.4.2007
Zkuste tam vysadit barvínek, který právě teď kvete. Je to drobná plazivá kytička, která se velmi rychle množí úponky na výhonekch.  Mám ho též pod smrky a žádný problém. ruzickovaa@centrum.cz
Levandule, 25.9.2006
Paní Ilono, levanduli v květináči nechtěë na balkoně i přes zimu, ale občas ji trochu zalijte. Na jaře zvyště zálivku a uvidíte jak poroste. Mnoho úspěchů v pěstování. Alena
oleandre, 10.7.2006
To nevadí, že je již 6 let starý. Já mám ještě starší a letos kvetou moc pěkně. Já je každý rok na jaře přesadím a poměrně dost sestřihnu, že mám pouze klacky. Oni znovu obrazí a pak krásně kvetou. Zkuste to příští rok a uvidíte. Alena
Dřevitá pivoňka, 31.5.2006
Na jaře jsem si zakoupila dřevitou pivoňku. Již letos měla jeden květ. I když měla být bílorůžová, tak kvetla pouze bíle. Květ byl lale nádherný. Nyní se mi zdá, že jsem ji měla asi zasadit hlouběji, protože je od spodu holá a pak listy. Nevím, zda... celý příspěvek >
množení clematisů, 30.5.2006
Mám zkušenosti s množení clematisů a to hřížením. Jeden nebo více šlahounů přichytím drátkem k půdě a přikryji zeminou. Příští rok je již zakořeněný, odstřihnu od mateční rostliny a přesadím. Určitě se to povede. Držím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika