Příspěvky uživatele - 15.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.9.2008
Sakra, H 350 už nekupujte mám ji snad už více než 10 let je to totálně zastaralý model a má plastový karter. Na rozřezání již poražených stromů ještě stačila ale na kácení nebo delší řezání není vhodná.Radim
Křovinořez Honda - 4takt, 22.8.2007
Hondu 35 ccm vlastním asi 3 roky, výhody: snadné startování, motor beží téměř bez zápachu, na volnoběh a při nižších otáčkách je motor tichý, vyhovuje mi, že nemusím míchat olej do benzínu, olej v motoru měním 1x ročně 80 ml, konstrukce... celý příspěvek >
Jaký elektrický vyžínač kolem 1kw?, 14.8.2007
Psal jsem tady 31.10.2006 o  vyžínači Viking 1000W. Po poměrně dobrých loňských a předloňských zkušenostech jsme letos v červnu přijeli na chatu síct trávu a přišlo velké zklamání, Viking se netočí. Přesněji někdy se roztočí a po... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat plevel v trávníku? - viz diskuse, 11.7.2007
Také jsem si popálil trávník správně naředěným Bofixem. Už nikdy Bofix... 
Orchideje v zahradě, 25.2.2007
Slyšela jsem, že se dají pěstovat orchideje venku na zahradě. Chtěla bych se zeptat, jesli nevíte, kde se dají koupit?
Jaký elektrický vyžínač kolem 1kw?, 31.10.2006
Mám Viking už 2 nebo 3 roky, 1000W je akorát, slabší bych nechtěl, seče dobře, motor se zahřívá minimálně i při delším sečení. Chybí mi trochu možnost regulovat si otáčky ( po zapnutí je vždy maximum ), ale to asi nemá žádný vyžínač, nevím. Urazil... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika