Příspěvky uživatele - 44.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořenová filtrace, 27.7.2013
mozna trochu inspirace
Bubnový filtr, 24.7.2013
Mrknete sem do galerie a buben nebo viz forum
Filtrace z IBC kontejneru, 16.5.2013
Zdravim i kdyz jsem toto tema zakladal a je to necely rok co jsem filtr dal dokupy a nemuzu nic jinyho nez souhlasit. uz ted premyslim jak investovat a predevsim jak vtesnat do maleho prostoru sterbinac a cely IBC kontejner vyuzit jako biologickou... celý příspěvek >
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 27.4.2013 Obsahuje fotku
Zdravim tak prikladam i ja neco noveho k filtracnim mediim. Doma me zustaly dve kluba vystraznych sitek ktere se davaji do zeme k inzenyrskym sitim tak je pouzivam jako filtracni medium. Narezal jsem je na pruhy a nasledne smotal do rulicek spojil... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 24.4.2013
Myslim ze je jedno kde bude prostup jestli 20cm pod hladinou nebo 2m voda do filtrace potece porad stejnym tlakem. a otazka proc delat prostup do folie? Kvuli zabudovani skimmeru nebo Guly? krom toho zadny prostupy nedelej. A nezapomen ze pro... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 22.4.2013
to ano proto musis moduly za sterbinakem udelat tak aby se neucpaly. Prechody mezi jednotlivymi moduly a vystup z posledniho modulu radeji predimenzovat aby voda mela dostatecny pruchod. JInak prevyseni mezi hladinou v poslednim modulu a hladinou v... celý příspěvek >
Štěrbinový filtr zapojený gravitačně a za tím další filr, 22.4.2013
Zdravim, zkusenosti s gravitacnim zapojemi sterbinace nemam ale tusim ze cerpadlo bude muset byt zapojeno primo za sterbinovym filtrem a to potahne vodu do dalsich filtru, ktere uz budou zapojedny cerpadlove (to ale neznamena ze nemuzete dlasi... celý příspěvek >
Profi filtracia Omega 2 - CUV 236 vs. vlastna filtracia, 7.3.2013
Právě naopak biomolitan se vyuziva predevsim pro biologickou filtraci diky sve velke povrchove plose. Jinak jestli chcete jeste trochu inspirace kouknete jak jsem loni budoval zde
Profi filtracia Omega 2 - CUV 236 vs. vlastna filtracia, 7.3.2013 Obsahuje fotku
Tak asi takhle, cim pomaleji bude protekat voda pres filtracni media, tim ucinejsi bude biologicky proces. Proto se mi zda toto reseni nevhodne.Loni jsem taky resil filtraci a nakonec jsem ji zhotovil z IBC kontejneru a jednoho sudu uvnitr cca 2000,-... celý příspěvek >
Hadice / trubka k čerpadlu, 7.2.2013
Jestli hadice nebo trubka je myslim jen na vašem zvážení. Pokud budete mít čerpadlo v jezírku jak jsem pochopil že asi ano, bude asi lepší hadice, která bude přeci jen lépe slušet jezírku. Dále se vyvarujte zbytečných lomů/ohybů napřiklad ostrejscich... celý příspěvek >
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 3.2.2013
osobne bych nechal jednu velkou komoru zadny prepazky bych nedelal je to podle mne zbytecne, kdyz uz vam jde do komory cista voda. Myslim ze nej by bylo naplnit komoru biomolitanem "treba v pytlich" da se koupit 12kč s dph za litr a komoru bych... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 10.1.2013
umisteni soupat bude tak jak tak nutnosti kvuli regulaci prutoku mezi gulou skimmerem. Osobne mam gulu dost uskrcenou aby mi skimmer bezel tak jak ma :))
Sterbinovy filtr, 10.12.2012
mrkni sem i kdyz to neni asi nejlevnejsi reseni - štěrbinové síto 300 micronů Vysoce kvalitní nerezové filtrační síto, které je schopné odstranit nečistoty od velikosti 300 micronů (0,3 mm). Velikost štěrbiny: 0,3 mm Profil drátu:... celý příspěvek >
Zazimování ryb, 8.11.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem konečně i já nafotil své zimoviště.Takhle zimuju už třetí zimu a zatím bez problému, teda krom první zimy kdy jsem zkoušel přezimovat asi 10 kousků pstruhů, kupodivu se drželi víc jak měsíc ale pak museli do rybníka :)) Filtraci mám tlakovou... celý příspěvek >
Jaký je přirozený únik vody - poraďte, 19.9.2012
jj 1-2mm ubytky mam taky neco si vezmou rostliny a neco vypijou ryby takze normal.  :))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika