Příspěvky uživatele - 89.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
osobitá zahrada, 16.9.2008
To je kouzelné, co píšete.... Ty problémy: " kam dát všechny ty růže, co by člověk chtěl" znám z vlastní zkušenosti. Letos také bloudím po zahradě a zoufale přemýšlím, kam dám všechny ty, co mám objednané a navrch ty co mám naočkované a ty,... celý příspěvek >
Henrietta Chotek, 14.9.2008
Zdravím paní Magdaléno, ta růže o které mluvíte v souvislosti se zámkem Veltrusy byla pojmenována po hraběnce Chotkové na její počest. Ve své době to byla evropsky známá a uznávaná odbornice na růže. Těch růží pojmenovaných po ní je více: od... celý příspěvek >
Objev plnokvěté růže paní Jany, 11.9.2008
Zdravím Jano, našla jste planou růži s plnými květy, která ještě teď kvete?? To nebude šípková růže! To bude nějaký kříženec se šlechtěnou růží, možná náhodný semenáč. Už jenom to, že ještě koncem léta kvete, vylučuje šípkovou růži (Rosa canina - má... celý příspěvek >
Očkování růží, 11.9.2008
Já dřevo z očka vylupuji. Chce to trochu opatrnosti a jemnou citlivou ruku.  Vylupuji očka od spodu směrem nahoru. Vylupování není dogma, někdo to nevylupuje, ale mně se to osvědčilo.  Koncem léta bývá dřevo už tvrdší a je s tím větší... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika