Příspěvky uživatele - 243.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
co z toho vyroste?, 5.4.2009
Tak ten prvni obrazek je modrenec
Kdy oresaky zkratit a jakym zpusobem, 31.3.2009
Dobry den.chtela jsem se zeptat kdy oresaky zkratit(prostrihat) a jakym zpusobem?koupili jsme si baracek a tak s tim nemame zkusenosti.poradte prosim dekuji a hezky den
Co to je?, 31.3.2009 Obsahuje fotku
Co to je?
Co to bude?, 31.3.2009
Dobry den.dnes jsem zasadila tyto rostlinky-tulipany, modrenin ale ta treti rostlinka nevim.vi nekdo co z toho vyroste?je to vetsi trs jakoby travy.dekuji za radu
Foto k ruzi parade, 29.3.2009 Obsahuje fotku
Foto k ruzi parade
Ruze parade, 29.3.2009
Dobry den.Koupila jsem si v obchodnim dome ruzi parade.Ale bohuzel nevim jak se o ni starat.Nic k tomu nebylo napsane.Je v kvetinacku asi 20cm vysoka a ma rozkvetle tri kvety.chci se zeptat.je to ruze spise na doma, ci na zasazeni na zahradku?poradte... celý příspěvek >
co z toho vyroste?, 29.3.2009 Obsahuje fotku
co z toho vyroste?
kdy vykvetou tulipany?, 29.3.2009
kdy vykvetou tulipany?
kdy strihat broskvone?, 28.3.2009
Dobry den.chtela jsem se zeptat kdy mam sestrihat broskvone?
co z toho vyroste?, 28.3.2009
nejsou to na tulipany male listy.myslela jsem ze maji vetsi.
Kdopak zna?, 28.3.2009 Obsahuje fotku
Co je to?
co z toho vyroste?, 28.3.2009 Obsahuje fotku
Chtela jsem se zeptat co z tohohle vyroste?
neznama rostlinka, 28.3.2009
dekuji za rychlou odpoved
neznama rostlinka, 28.3.2009 Obsahuje fotku
Dobry den.Na zahradce mi vyrostla tato rostlinka.jen bohuzel nevim jeji nazev.pomuze mi nekdo?dekuji za odpoved
Očkování růží, 11.9.2008
Moc děkuji za odpověď, už se těším na další léto (vůbec nechci, aby to tak rychle uteklo a byl další rok pryč, ale na to očkování se těším). Člověk se plahočí a říká si PROČ a pak nastane červenec a vše rozkvete a to zahřeje duši a odpověď je na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika