Příspěvky uživatele - 4.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Dolmar - MS 4510, 5.8.2009
Vlastnim taky MS 4510 a potvrzuju ze s trojzubcem skutecne vibruje hridel v nizsich otackach.  Mozna bych spis rekl ze hridel nevibruje 'do stran' ale mam pocit jakoby se 'kroutila' kolem osy... Se strunovou hlavou to nedela.  Jena
Křovinořez Dolmar MS 4010, 23.6.2009
Vlastnim MS 4510, koupil jsem jej jako mirne jety pred asi rokem.  Pouzivam jej na seceni nedopasku po ovcich, seceni travy pod ohradnikem a kolem plotu, sem tam v ostruzinach a naletech, ale uz jsem byl i v lese.  Secu vesmes 3mm strunou a... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 10.9.2008
A jste si jisty ze kmity zpousobuje jen sucha trava a mokra ne?  I mokra trava tvori prekazku do ktere struna periodicky narazi... Koukam ze na kmity resp vlneni moc neverite (narazim spis na prispevek nize o energii z kosmu.  Mozna byste... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 9.9.2008
Prenos tepla od konce struny az do hlavy je samozrejme blbost.  To by nefungovalo ani kdyby misto struny byl pouzit hlinikovy drat jak uz nekdo psal - naporove chlazeni vzduchem pri tech otackach by to proste nedovolilo. Zrovna tak se mi nezda... celý příspěvek >
Dolmar 115i, 9.7.2008
Zdravim znalce i vsechny ostatni ucastniky zdejsiho fora. Pred casem jsem vybiral motorovou pilu pro vyrobu palivoveho drivi pro krb v mnozstvi do cca 15m ktera zahrnuje udrzbu kousku lesa a stareho sadu kolem domu (cca 70 starych jabloni a svestek,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika