Příspěvky uživatele - 161.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asijská slivoň, 14.8.2013
Dobrý den.Moc bych Vás prosila o radu.Před 3 léty jsem dostala Asijskou slivoň a teď jsem zjistila že ji praská a opadáva kůra.Dá se jěště zachránit?
růžový rambler, 19.10.2008
Milá pani Lli.Moc děkuji za Vaši radu.Je to Excelsa ale už se prý moc nedá sehnat.Trpí padlím co je pravda.Ja se svoji mám pořád problém.Nemá ji už ani pán Šíp na kterého jsem se obrátila.Prý se ted dělá jen Super Excelsa ale objednat si ji můžu až... celý příspěvek >
růžový rambler, 16.10.2008
Děkuji za radu eště upřesnuji ta růžička má na jednom stonku hodně květů o průmněru asi 3-4 cm a má drobné lístečky.Kvete opravdu jen jednou v roce.Mám růžovou barvu a schánim červenou.Podle mého popisu nikdo neví co chci.Můžete poradit kde bych ji... celý příspěvek >
kde ji koupit, 14.10.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den.Prosím ví někdo jak se jmenuje a kde bych koupila tuhle popínavou růžičku??Kvete bohatě velice drobným kvítkem. Moc děkuji.
Jak pěstovat vodní rostliny, 8.9.2008 Obsahuje fotku
Prosím pradte mi co dělat s přesličkou vodní.Prvním rokem byla pěkná vysoká a hrubá ted mám tenké a slabé výhonky.
Lekníny, 8.9.2008
Ja taky lekníny zimuju bez problému v jezírku.Je možné že leknín přepyluje?Prvním rokem jsem mněla bíly a řůžový leknín a letos jsem zjistila že mi pokvetli stejnou růžovou barvou.Co s tím??
Kde sehnat kamínky k jezírku, 14.7.2008
Ja mám kolem kačírek a vypadá to pěkně.Dá se sehnat v každej betonárke.
Pěna na vodě, 30.6.2008
Moc Vám obom děkuji za radu.Jěště Vás poprosím o Vaše vyjádření k výsledku testu ja se v tom nevyznám.GH 3, KH 3, pH 6.8.Voda se mi pořád zdá zelená mám v ní 20 rybiček.Krmim je denně asi 3 hrstě granulí z betakarotenem.Co dělat abych měla jezírko... celý příspěvek >
Pěna na vodě, 27.6.2008
Mám jezírko o velikosti 3-4 m3.Pro ničení řas jsem dala do jezírka granulovaný kysličník a na snížení ph pytel z rašelinou.Je to už týden ale výsledek zatím nic moc.Naopak začla se mi při cirkulaci vody přes čerpadlo na hladině vytvářet pěna.Je to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika