Příspěvky uživatele - 91.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velké maliny?, 6.10.2008
U různých odrůd zahradních malin se velikost plodů pohybuje okolo 2 -2,5cm. Pokud myslíte ještě větší, mohl by to být malinoostružiník (Tayberry).
nový stavební zákon, 6.10.2008
Pokud by byl přístřešek uveden v kupní smlouvě, těžko byste VY mohl dostat pokutu. Jinak zástupcům naší zahr.osady bylo na stav.úřadě řečeno, že na zahradní chatky (pobyt.místnost) musí být projekt od autor.projektanta + ohlášení stavby se všemi... celý příspěvek >
Acer palmatum Atropurpureum, 6.10.2008
Normální stromky se sázejí na podzim. Obrala bych lístečky, co má, zasadila na místo, řádně zalila a kolem bych nahrnula nějaké listí jako mulč - ale třeba někdo poradí lépe...
olověnec - jak pěstovat, 6.10.2008
Olověnec nám v květináči - chce poměrně velký. Na podzim ho dám do místnosti (měl by mít asi 10°C), ale přečká zimu i na okně pokoje s ústředním topením. Zjara ho důkladně ostříhám, přesadím a po skončení mrazů dám ven. Ostříhanými větvičkami... celý příspěvek >
Cibulky lilie - na zimu ven?, 6.10.2008
Krpmě jiných lilií mám i několik orientálních - přezimovaly bez problémů venku, jen jsem přes ně na zimu položila tabulku skla kvůli vlhkosti...
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 30.9.2008
Chutná mi Williamsova, Pařížanka a chci si koupit Armidu - až ji seženu. Mňam  :-)D
Určení odrůdy, mne neznámé, jabloně dle přiložených snímků, 27.9.2008
Máme Wealthy na zahrádce, chuťově je to dobré jablko.Dužina je křehká, žlutavá. Dozrává asi tak současně jako James Grieve, což je počátkem září, ale je trochu sladší.Podle fotky by to mohlo být ono.
Listnatý sloupovitý strom, 27.9.2008
Také je krásný Ulmus carpinifolia "Wredei" = žlutý sloupovitý jilm, nebo sloupovitá sakura "Amanogawa"...ale ten jilm je krásný celý rok...
neznámý keřík, 27.9.2008
A podstatně větší...
Černání větví, 6.9.2008
Tytéž problémy je objevily u nás po zmlazení starého James Grieve. Sice nevylézaly pahýly, ale černala kůra na větvích a ty začaly postupně odumírat. Byli jsme s kouskem větve i na zdejší rostlinolékařské stanici (měli jsme obavy ze spály... celý příspěvek >
Gascoigneho šarlatové, 6.9.2008
Moje zamilované jablko - bohužel už náš strom dožil a na další takové šířky už nemám místo... Ale sklízela jsem z něj vždy 4-5 velkých lísek na ovoce. Jaklmile začaly plody dozrávat a napadaly je vosy, denně (max.ob den) jsem tyčí shodila ty naďobané... celý příspěvek >
Růže - řízky, 5.9.2008
Normální velkokvěté množím řízky červen - srpen.Dokvétající květ se 4-5 listy ustřihnu, konec ponořím do stimulátoru, zasadím tak, aby ze země vyčnívaly jen 2 listy a zaleju. Přiklopím 4l lahví tak, aby hrdlo bylo v zemi. Nejlepší je polostinné... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 5.9.2008
Máte ho na slunci? Ve stínu málo kvete...
maliny, ostružiny, 5.9.2008
Mám taktéž ostružiny (Thornfree) bez kmene, nikdy jsem u ostružin o pěstování z kmene ani neslyšela. Odplozené výhony stříhám u země a nové jsou obalené postranními větvičkami s bohatou násadou plodů. Na těch fotkách mi připadá, že jsou plody hlavně... celý příspěvek >
nemoc meruňky, 1.9.2008
Myslím si, že to byl asi nějaký drvopleň...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika