Příspěvky uživatele - 15.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řetěz Oregon 91 VG, 2.10.2006
Tak jsem tedy koupil Oregon 91 VS. Je v podstatě stejný jako 91 VG pouze nemá speciální spojovací články proti snížení zpětného vrhu. To jsem se dozvěděl z katalogu Oregon (jsou tam řetězy, lišty ...), který jsem stáhnul ze stránek Agroles Písek... celý příspěvek >
Řetěz Oregon 91 VG, 27.9.2006
Opravdu jsou všechny zuby na jedné straně výrazně kratší než na druhé. Píšete, že se dělají i o něco delší zuby. Neporadil byste mi typ řetězu. Díky Láďa
Řetěz Oregon 91 VG, 26.9.2006
Mám na malé pile, cca 30 cm3, výkon 1,2 kW, délka lišty 30 cm , řetěz Oregon 91 VG (dělení 3/8 1,3 mm, počet článků 45). Zjistil jsem, že po jedné straně jsou zuby dost opotřebované (moc z nich nezbývá) a na druhé straně jsou dobré. Možná to... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 14.9.2006
Musím se také přidat, mám OM 952 dva roky a kromě výměny svíčky (nechtěla potvora pila chytat) jsem neřešil žádný problém. Jenom ta spotřeba je trochu větší. Není to jak tank,  ale mohla by být menší. Proto jsem se chtěl zeptat pana M. co psal o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika