Příspěvky uživatele - 0.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost plotu od souseda, 14.12.2009
Dobrý den, rodiče mají na chatě obyčejné smrčky z lesa (náletové) a mají z něj krásný plot vysoký 120 a stříhají ho tak pořád - už asi 8 let ve stejné výšce. U smrků je akorát problém, že když jsou malé a máte psa a vyláme Vám ty spodní větvičky,... celý příspěvek >
Dezinfekce skleníku, 21.1.2009
Moc děkuji za upozornění, ale jak se zbavit třeba černě, tam není a myslím si, že vykouřením se ji nezbavím, tak snad se někdo najde, kdo bude vědět a odpoví. Díky
Dezinfekce skleníku, 21.1.2009
Dobrý den, potřebovala bych poradit: v loňské sezoně se v našem sezonním nevytápěném skleníku, usídlily mšice, molice, puklice a čerň. Skleník byl prostě zamořen. Chtěla bych se zeptat, jak a čím nyní vydezinfikovat skleník pro nastávající sezonu?... celý příspěvek >
maliny se zbláznily, 2.9.2008
Dobrý den, musím říct, že jsem také použila Roundup a taky nezabral. A zbavit se malin je trest. Vykopala jsem obrovskou díru, přesíla přes síto, vybrala sebemenší kořínek a stejně na přes r;ok ;ta potvůr;ka mal;ina vyrostla. Už jsem ochotna... celý příspěvek >
Jak na thuje, 2.4.2007
Pozor na psy!!! Jejich moč je pro thuje smrtící. Není to náhodou tím? Katka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika