Příspěvky uživatele - 78.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelené broskve, 2.9.2008
Tady je několik stromů, u kterých jsem si jistá, že od války jsou. Dvě hrušky, jedna jabloň, ořešák a jedna bluma. Některé z těch stromů jsou vidět historických fotkách. Tou broskvoní si nejsem jistá, ale patrně bude taky tak stará. Poté co zemřel... celý příspěvek >
Zelené broskve, 2.9.2008
Chápu správně, že moje broskvoň je vlastně jenom nenaroubovaná podnož? Omlouvám se pokud to nechápu, nebo špatně formuluji o zahradničení opravdu skoro nic nevím. Takže kdybych ji nechala naroubovat mohla by plodit normální broskve? Jak moc poškodí... celý příspěvek >
Zelené broskve, 2.9.2008
To bohužel nevím. Není někde na netu atlas broskvoní?
Zelené broskve, 2.9.2008
Žádné výhony tam nerostou. Vykopávat ji určitě nebudu, je to moc krásný strom. Roste v květinové části zahrady a vypadá tam vážně hezky. Smířím se tedy s tím, že broskve na něm nikdy dozrávat nebudou a ty zelené nahážu prasatům 
Zelené broskve, 1.9.2008
Dobrý den, prosím o radu. Jsem zahrádkář-laik a o broskvích téměř nic nevím. Loni jsme koupili dům, na zahradě krom jiných roste i broskvoň. Má poměrně hodně plodů, právě začínají padat. Chuťově se jeví jako zralé, ale na pohled jsou zcela zelené... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika