Příspěvky uživatele - 197.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kde sehnat kameny na skalku, 14.10.2008
U nás v Liberci se teď hodně staví, a tak jsou kameny všude. Stačí zajít do průmyslové zóny a kameny se povalují v okolí parcely, na které se bude brzy stavět. Samozřejmě nevstupovat na žádný soukromý pozemek 
Skalka na balkoně - jih, 24.9.2008
Zdravím všechny! Ráda bych Vás poprosila o radu ohledně skalniček. Chtěla bych si na balkoně udělat zatím jen malinkou sklaku např. do nějakého většího keramického květináče. Časem možná zvětším, ale až vychytám mouchy začátečníka  Balkon... celý příspěvek >
okrasné dýně, 8.9.2008
Místo okrasných dýní různých tvarů a zbarvení se mi urodila většina stejných - kulaté, velikosti většího tenisáku, svétlé barvy.Na dekoraci jich stačí pár, dá se zbytek sníst jako normální dýně?A pokud ne tak proto, že nejsou dobré, nebo snad jsou... celý příspěvek >
Papričky mi kvetou, ale květy opadají, 1.9.2008
já rostlinky opyluji.mám připravený šteteček a každý den s ním přejedu po nově rozkvetlých květech - rostlinky mám v bytě na parapetu.opadá jich minimum.Letos jsem pěstovala takové kulaté, podle obrázku by měly být velké asi jako višeń,ale byly to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika