Příspěvky uživatele - 210.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
cibulky, 13.9.2006 Obsahuje fotku
Děkuji Jana
cibulky, 11.9.2006
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné cibulky narcisů, hyacintů, tulipánů apod. které zsadím teˇna podzim nechat v zemi celý rok? Nebo je nutné po odkvětu cibule vyndat a na podzim zasadit znovu. cibulky chci ponechat na stejném místě, například... celý příspěvek >
Hortenzie, 11.9.2006
Dobrý den, ve vašich radách ohledně hortenzií jsem se dozvěděla, že kvetou z loňského dřeva, proto nesmí vymrznout, ale prosím poraďte jak ji uchránit před mrazem? mám ji na zimu obalit netkankou, nemo slámou? Děkuji Jana
Vypěstování broskve z pecky, 11.9.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, měla jsem na zahradě 7 broskvoní z pecek, 5 stromů a dva keře. Nevím proč rostlo každé jinak, zahrádku jsem tak již koupila, ale na keřích bylo broskví méně, ale krásné červené a jen o něco málo menší nežli koupené, zato na vzroslích... celý příspěvek >
angrešt a rybíz, 11.9.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte, jsem ,,začátečník", loni na jaře jsem zasadila keříčkové angrešty a rybízy, obojí červené, odrůdy nevím. Zatím jsem zjistila, že se stříhají jako dvouleté, ale nevím přesně kdy a jak. Rybízy už odspodu dřevnatí, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika