Příspěvky uživatele - 73.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Informace o odrůdách, 11.9.2006
Různé druhy révy nabízí www.drozdin.cz Skuste si tam vybrat. Zdraví Eva
Lze řezat kamčatskou borůvku?, 10.9.2006
Také jsem byla s plozením kamčatské borůvky zklamaná, proto jsem v její blízkosti nasázela Kanadské borůvky a kamčatská měla slíbeno vykopat jak se rozrostou, ale kamčatská začala 7.rokem pěkně plodit, takže si začínají zavazet. Pěstuji je ve výšce... celý příspěvek >
stolní odrůda, 10.9.2006
Mohl by mně někdo, prosím, poslat v zimě roub révy Krystal pro jarní roubování? Budu Vám vděčná a samozdřejmě náklady zaplatím. Děkuji. email Boj100@seznam.cz
Co se stalo s hrozny?, 10.9.2006 Obsahuje fotku
Kdo mně, prosím , napíše co se stalo s hrozny, které až těsně před dozráním, když se už začaly vybarvovat, najednou měkly,  zcvrkávaly se a zkyselily. Révu pěstuji ve skleníku a jsem zklamaná z tak dobře vypadající úrody až do  skoro... celý příspěvek >
pomoc, hnědé květy, 19.5.2006
Nevíte prosím někdo , co by mohlo způsobovat hnědnutí květů třešní. Při kvetení byla třešeň plná květů, radovala jsem se jaká bude ůroda. Ale omyl je pravda, většina květů jaksi zaschla a zhnědla. Plodů zůstalo pramálo, a ještě teď pozoruji že... celý příspěvek >
Lze řezat kamčatskou borůvku?, 9.5.2006
Já pěstuji kamčatskou borůvku, mám jednu rostlinu, už osmý rok a až loni dá se říct  začala  bohatě plodit. Předtím měla vždy jen málo plodů. Letos kvete bohatě a má už mnoho malých plodů. Každý rok na podzim po opadu listů keř, který je už... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika