Příspěvky uživatele - 146.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalifornské žížalky, 12.11.2008
Dobry den vazeny pane Měch.Jsem rad, ze jste prekonal obavy z chovu zizal a vstoupil do rad chovatelu techto malych pomocniku.Preji Vam mnoho uspechu. S pozdravem Lada.
Kalifornské žížaly, 14.10.2008
Dobry den.Pri pohledu na Vase snimky mam pocit, ze zajemce o chov zizal spise odradite, nez nelakate.Snimky jsou sice krasne, ale pravda je jinde.Takove mnozstvi zizal je mozne spatrit pouze na jejich pochoutkach/hnuj, uhnila repe, jablka a pod/.V... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 30.8.2008
Vazeni manzele Mechovi.Nechtel jsem jiz zasahovat do teto diskuse, protoze nehodlam resit jestli na tyto zizaly berou ryby, nebo neberou.Moje prispevky si muzete precist na techto strankach.Nic na nich nemenim, alejen doplnim nejake drobnosti.Kompost... celý příspěvek >
kvas z letnich jablek, 30.8.2008
Dobry den.Je pravda, ze chut palenky z kazdeho druhu ovoce je nejlepsi, pokud neni dostatek stejneho ovoce je smeska dobra.Mohu to s klidnym srdcem doporucit, protoze jsem si prave dal panacka smesky z roku 2 004 a byl vyborny.Pokud se tyce vyroby... celý příspěvek >
kvas z letnich jablek, 30.8.2008
Dobry den.Pridanim svestek do jablecneho kvasu nic nepokazite. Jabkovice bude jemnejsi a mozna i chutnejsi.Dela se to bezne, kdyzje mensi uroda ovoce.Nebudete mit jabkovici, ale smesku, ktera je vyborna. Spozdravem Lada.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika