Příspěvky uživatele - 60.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Našla jsem pomůcku, kterou bych asi uměla i já použít na stříšku. Nevím, jestli je to dobře vidět, ale zadala jsem do vyhledávače "stříška nad rajčata" a mají i klimatizační buňky, které jsem tady také v příspěvcích viděla. když si to někdo umí... celý příspěvek >
Papriky 2015, 17.1.2015
Na sáčku to bylo označeno jako odrůda, hledala jsem, je o tom minimum informací, vypadá to na novou odrůdu hlandských šlechtitelů společnosti Enza Zaden.
Papriky 2015, 16.1.2015 Obsahuje fotku
Lidl rozšířil sortiment - žluté papriky Tribelli a oranžové, ty jsem ještě nekoupila. Už mám sebraná semínka a rozšiřuji svůj sortiment lidlovských paprik. Tak přeji příjemné pěstování :-).
Papriky 2015, 3.1.2015
Tyto papriky pěstuji již několik let taky z paprik z Lidlu, ve skleníku. Klíčivost 100%, jsou veliké a dozrávají výborně. Už jsem je i nakládala, protože jsem měla před dvěma roky nadúrodu.
Vari - tlačený vozík, 18.2.2014
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tlačeným vozíkem před převodovku DSK 317? Jde mi o využití Vari v těsných prostorech - vyvážení dřeva z prořezávek, či se sklopnou korbou jako motorové kolečko. Uvažuji o kloubovém uspořádání, kdy by vozík byl... celý příspěvek >
Jak pěstovat venkovní kamelie, 12.4.2013
Kamélií mám několik, jen jednu nechávám venku (je příliš velká, má přes 2 metry. Na zimu ji ale balím do bílé textilní folie a květináč také balím - do pytloviny. Přes léto obrazí, Nesmí se otáčet, když nemrzne doporučuji zalít. Držím... celý příspěvek >
Sušené kvasnice, 18.6.2012
Dobrý den, můžete mi prosim poradit, jaký sušený kvasnice na kvas použít? Jde mi o to, že je dost velký rozdíl v cenách - např. kvasnice S-33 stojí 47 kč/11,5 g a obyč sušený pivovarský kvasnice asi 30 Kč/100 g (ty teda prodávají v shopech... celý příspěvek >
Jak sazet zivy plot tuje a ciprise koupene v obi, 5.4.2012
ahoj.potřeboval bych poradit jak daleko od sebe je mužu sázet tuje?prosim poradte dekuju předem za odpověd.:)
Uschlý datlovník, 10.12.2011
Kořeny se zdají být dobré. Zkusím tedy ostříhat suché listy (tzn. všechny) a uvidíme :) Děkuji
Uschlý datlovník, 7.12.2011
Vypěstovali jsme datlovník z pecky. Na Vánoce tomu budou 2 roky. Letos na podzim jsme se ale stěhovali a rostlinku jsme nechali v trochu větším chladu a hlavně jsme ji zapomněli zalévat. Rostlinka má 3 lístky, které jsou teď uschlé a já se ptám, zda... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 8.3.2010
Dobrý den, o Antištěku jsem četla a slyšela na internetu chválu i zklamání - evidentně nefunguje na hluché psy a možná i určitý atypický typ štěkotu, ale jinak by měl fungovat skvěle. V Čechách se už nejspíš Antištěk sehnat nedá, stránky antistek.cz... celý příspěvek >
Jarní hnojení - kdy a jakým hnojivem?, 1.3.2010
Dobrý den, Chtěl bych poradit, kdy přesně na jaře trávník pohnojit a čím? Mám trávník od podzimu, takže jsem bez jarních zkušeností. Jaké práce ještě na jaře před hnojením udělat? Za cenné rady vám moc děkuji. Venca
Jak vám sbírá trávu vřetenová sekačka Brill RazorCut Premium 38?, 23.10.2009
Koupil jsem uvedenou sekačku se sběracím košem, ale jsem trochu nespokojen se sběrem trávy. Nějaké množství trávy zůstává po posečení na ploše trávníku. Myslím si, že to bzde lepší až trávník zhoustne. Zatím ho nemám dokonale hustý. Zaset na podzim,... celý příspěvek >
Jak vysoký nechat trávník před zimou?, 23.10.2009
Zajímalo by mne jak vysoký nechat trávník před zimou? Myslím tím jak nechat vysokou trávu při poslední seči? Jestli spíše vyšší či nižší? Děkuji za pomoc. Venca
Zahradnictví Masopust - zkušenosti, 19.6.2009
Dobrý den, také jsem si objednala, zaplatila a stále nic nepřišlo už jsou to tři týdny.Nevím jak to řešit dál?Spojit se s panem Masopustem je nemožné.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika