Příspěvky uživatele - 176.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 27.9.2009
Můžete mi prosím napsat ve kterém období nejlépe vysadit ty semínka? Chtěli bychom to také zkusit vypěstovat ze semínek. Děkuji Honza
Jakou používáte strunu do křoviňáku - 3mm, 25.9.2009
Já mám uplně obyč benzinovou strunovku doporučujou do ní dvojku strunu ale na moje dočišťování si stačím s 1,3 mm a seká mi to i na trochu přizvednutý volnoběh, na větší záběr samozřejmě s plynem. Strunu používám také bizon čtvercového průřezu a... celý příspěvek >
Mountfield TDL 484 TR B, 24.9.2009 Obsahuje fotku
Zdravím a tady je pár fotek. Mám tedy jen verzi TD484 ale snad je to stejné nebo aspoň podobné. Motor B&S 3,5 Classic. Zdravím Honza.
Co vysázet v blízkosti katalpy?, 23.9.2009
Prosím o radu, co vysázet ke katalpě, která je roubovaná na kmínku 2m? Nízký keř, trávy...? Jedná se o prostor cca 2m kolem stromu a na plném slunci. Předem děkuji. Marta Š.
Pokazil jsem kvas?, 9.9.2009
Dobrý den, já mám svůj kvas v pokojových teplotách, není problém? Mám ho cca 10 dní a pěkně to bublá. Uložil jsem je nasypané a nerozšťouchané, není problém? dík
Nevíte co je to za rostlinu?, 5.9.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, netušíte někdo co je toto za rostlinu? Původ semínek je Egypt. Dost mi to připomíná nějakej druh " lilku". Plody má zatím zelené ale některé již začínají žloutnout..
Co je to za plevele a jak na ně?, 3.9.2009
Pavle, Bofix na pupenec vůbec(na100%) nezabírá, myslím že radit by se mělo buď dle vlastní zkušenosti, nebo znalosti. Jak píšete je dost drahý a kdo si ho dle Vaší rady koupí, určitě Vám moc poděkuje. Petr
Vyžínač Homelite 26 CDY, 2.9.2009
Naštěstí mám Kovoobrábění vedle v ulici ale bohužel každý asi takové štěstí mít nebude.
Vyžínač Homelite 26 CDY, 2.9.2009 Obsahuje fotku
Zdravím. I já jsem si tak nějak naběhl.Startování vydrželo asi měsíc a pak šlo do... kamsi. Rozdělal jsem to a mrknul jsem na to. Shledal jsem to tak, že to nemá smysl na záruku ani dávat opravovat. Problém je v tom že startovací segment je z plastu... celý příspěvek >
Golfová směs na zahradu, 19.8.2009
Dobrý den, možná je to hloupost, ale stála jsem v krámě a prohlížela směsi. Samozřejmě jsem sáhla po golfové směsi. Tráva je zaseta a první myšlenka byla, že jsem udělala dobře. Roste báječně, sousedé taktéž chválí náš trávník. Takže pokud budete... celý příspěvek >
Co s touto palmou?, 16.8.2009 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci této palmy jak se jmenuje co potřebuje jak se pěstuje jak se zazimovává zalévá hnojí prostě všechno kdo o ní něco ví budu moc ráda za každou radu děkuji.
Co je to za rostlinu?, 30.7.2009
Moc děkuji :))) Honza
Co je to za rostlinu?, 30.7.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak se jmenuje tato rostlina na fotografiích, strašně se nám líbí ale bohužel ani sama majitelka nám nedokáže říct jak se jmenuje.Jen snad že ji strašně moc milují motýli. To krásné hemžení motýlků bychom měli také rádi na... celý příspěvek >
Okrasné dýně, 17.7.2009
Vypadá to že máte asi pravdu Olino. Skutečně jsem našel tykev pod názvem miniturban. Díky za reakci.. T.
Okrasné dýně, 14.7.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, znáte či pěstujete někdo tento okrasný "dýňohříbek"? Máme ho z Bulharska a jede tu jako "blázen"...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika