Příspěvky uživatele - 186.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řasy v jezírku, 11.7.2009
Dobrý den, mám obdobný problém. Nevíte kolikrát ročně, měsíčně je nutné Anti-algaen používat? Nikde jsem to nevyčetla. Eva
Jonsered, 12.5.2009
M6A nebo M6AD se dáva olej na mazání řetězu.
Zaštipovat cherry rajčata?, 10.5.2009
Dobrý den všem, Poprvé v životě jsem začal pěstovat tento druh rajčat cherry převislé. Chtěl bych získat nějaké informace jako je třeba zaštipování a zda je dobré je hnojit např. krystalonem nejsem zastánce chem. hnojení, ale prý někdy je to nutné.... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 7.3.2009
Plně s Váma souhlasím pane J.S. Tím, že někdo nastaví vyší otáčky tak to jnic nevyřeší! Naopak je tzv. po pile jak po žabě. Aby pila dobře řezala at má obsah jakýkoliv nebo výkon tak 90% výkonu pily je dobře nabroušený řetěz a pak je ten zbytek.... celý příspěvek >
Jonsered - motorová pila - zkušenosti?, 27.2.2009
Já měl jonsered 2150 velmi výborna pila je stejná jako husqvarna, ale chtěl jsem zkusit něco jiného respektive u jonseredu se mi víc líbi dizajn pily. Mám i jonsered 2171 a taky maximálni spokojenost je to vlastně husqvarna, ale v jiném kabátě. Vřele... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 6.2.2009
To není pravda co tady píšete že není vydařená pila naopak je. Já ji mám tak dlouho a žádny problém a jsem profesionální dřevorubec. Je to totálni nasmysl co jte napsal. Jde vidět, že o pilách nic nevíte.
Jaká je husqvarna 372 xp, 3.2.2009
Tato pila je velmi dobrá mám ji od roku 2004 a je pořád stejně dobrá jako před tím, ale taky se oni starám pravidelná ůdržba, pravidelné zeštelování v odborném servise. Používám ji převážně do těžby, protože pracuji jako dřevorubec na slovensku, kde... celý příspěvek >
Zkušenosti s neprořeznou obuví Safety-light - značky Treemme, 15.12.2008
Děkuji všem za rady a své zkušenosti hlavně Vám pane Šimek. Mluvis jsem s jedním známym co tyhle boty vlasní a říkal to samé co Vy.Boty sice jsou pohodlné a dobře se vních chodí, ale ty švy to prý je káme urazu jinak, že nemají chybu tak mi to... celý příspěvek >
Zkušenosti s neprořeznou obuví Safety-light - značky Treemme, 13.12.2008
Dobrý den. Chci si koupit neprořeznou obuv této značky. Je to italská značka. Máá někdo nějaké zkušenosti s těmito boty. Nebo mi někdo poradte jaké znažky. Sem profesionální dřevorubec. Kalhoty mám, ale boty nevím jaké si vybrat. Max. cena do 7000kč.... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 27.8.2008
Tož synci ja si myslím, že ste úplně vedle. Ja by takovu slivovicu životě nepil. Ty trnky tam hažte celé a pokud máte nejaké to iné ovoce tak jabka nedrťte ale režte na křižalky. Do teho kvasu možete dat trochu cukru tak kilo na 100 l ale ta přiroda... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 27.8.2008
Synku kalvados je po Valašsky jabkovice a to my tady málo pijem spěš to dávame jako mazadlo na nohy.
Slivovice - kvas, 27.8.2008
Tož synci ja si myslím, že ste úplně vedle. Ja by takovu slivovicu životě nepil. Ty trnky tam hažte celé a pokud máte nejaké to iné ovoce tak jabka nedrťte ale režte na křižalky. Do teho kvasu možete dat trochu cukru tak kilo na 100 l ale ta přiroda... celý příspěvek >
Výběr pily, 6.11.2007
Stihl určitě není na tom lépe než husqvarna. Husqvarna má lepší řešení ve všem jako je antivibrační systém, v před čištění vzduchu (air injectior), má lepší vyvážení, štihlejší tělo (pro lepší manipulaci při odvětvování), nahradní díly jsou... celý příspěvek >
Stihl a internet, 22.10.2007
Inzerát je samozřejmě pravý a je reakcí na stále častěji se objevující plagiáty značkových pil z itálie a zejména číny. Toto zboží se často prodává po hospodách, na parkovištích před supermarkety a pod., ale i po internetu. Protože... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 15.9.2007
Dnes sem chvíli řezal dřevo a když sem chtěl pilu vypnout tak to nešlo musel sem to vypnout přes sytič. Bude asi nějak vypinač poškozen nebo něco jíného co myslíte? Typ pily je jonsered 2156
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika