Příspěvky uživatele - 218.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlecka za Vari, 5.9.2011
Velmi pekne dakujem...  ano poznam takych co sem chodia iba podryvat... a chcel som sa vas opytat na vase skusenosti ked nieco vezeiete na vlecke a idete dolu kopcom brzdite uplne brzdou alebo nechavae trochu prace aj na motor???... chapem ze... celý příspěvek >
Vlecka za Vari, 5.9.2011
Dobry den, zohnal som si kolesa z trabanta (zo zadnej napravy)  a chcel by som si spravit vlecku za moj vari. Chcel by som sa spytat niekoho kto si tiez robil nieco podobne na rozmery ako napr. ake dlhe ma byt oje a optimalna vzdialenost sedadla... celý příspěvek >
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 1.9.2011
Ked sa narodili moje deti, svokor zasadil pod orech ríbezle.Pred dvomi rokmi už takmer nerodili, takže som sa rozhodla a ocvakala ich ale uplne, s tým, že potom ich vykopeme, čo sme nestihli a neskor na to zabudli.Vlani krík vegetoval, ale toho roku... celý příspěvek >
Generalka Briggsu, 28.6.2011
Dobrý den, mám motor Intek 65 OHV 4 rok. Kazdy rok menim olej + olejovy filter cistim vzduchovy. Motor ide bez problemov a startuje na 1x. Nakolko je to OHV tak mnohy hovoria ze treba po 3 rokoch nastavit opatovne ventile. Chcel by som sa spytat ci... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 21.4.2009
Naco to vsetko. Viem ako bolo vtedy viem ako pestujem dnes. Pouzivam aj postrek podla potreby, nie za kazdu cenu aj umele hnojiva aj traktor. A nieje to bio nieje to konvencne, ale nieco medzi tym. Zlata stredna cesta. Donedavna sme nevedeli co je... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 14.4.2009
Nahodou ja bych doporucoval kdyz jednoosy tak jednoznacne trakturek Agzat, je na nej spoleh a fakt nevibruje, ja mam s nim jenom dobre skusenosti. Cenove je to urcite pod 60000, ale presne nevim, jen je nevyhoda ze neni tady moc... celý příspěvek >
Jakou lehkou motorovou pilu, 1.4.2009
Odporučil som Vám preto túto pilu lebo ste chcel v ľachšej váhe pilu,(ms250).Výkon je taký aký potrebujete, cena jeto už na Vás ako sa rozhodnete, pre 20m dreva Vám postačuje.
Jakou lehkou motorovou pilu, 1.4.2009
Nechcel som robiť reklamu nato su iný za to platený.
jak s novou motorovou pilou?, 1.4.2009
Tak veru Radek má pravdu priemer stromu polovica dĺžky lišty.Sused si kúpil MS 390 pred asi 4 rokmi, pustil ju hneď do bukov priemeru 60 cm šak nová nech reže.Píla po 2 kubíkoch guľatiny zhasla.Zadrel ju somár.
Jakou lehkou motorovou pilu, 1.4.2009
STIHL MS 250,výborná pila,ľahká, obratná,mám ju už 11 rokov Stihlku 025 teraz MS 250.Som nadmieru spokojný chystám drevo pre seba aj švagra má už dosť odrezané.Dnes na Slovensku začala jarná akcia zľava na pílu je 100€ zrejme si kúpim novú a... celý příspěvek >
jaký vertikutátor, 31.3.2009
Ja mám Volf Garten UV-35 s Brigsom motorom stačí, UV-40 je s Hondou motorom je to na Vás, vrelo doporučujem.Nekupujte hypermarketové nekúpite na to nože.
Oleje a aditiva, 31.3.2009
Výmena u Brigsu je 25-30 pracovných hodín podľa výrobcu stroja.
podnože M9 a MM106, 3.3.2009
Zdravim. Mám prosbu, či by bol niekto ochotný a umiestnil sem fotografiu habitusu dospelej jablone naštepenej na podpníku MM106. Skúsenosti mám len s A2, Jaderničkou, a jabloňou lesnou.  Nemám problém predstaviť si rozdiel medzi M9 a A2, ale bol... celý příspěvek >
Rouby - termín odběru, 25.1.2009
Nepoužíval so to doteraz, no rád by som to vyskúšal.  Moja studňa je po celý rok plná 1m od vrchu, no mám však možnosť využiť studňu, ktorá má 8m a je zaplnená tak na 1/3.  Nebude hlbšia vyhovovať?  A pustiť ich zaviazané dolu, alebo... celý příspěvek >
Willamsova - červená mutace, 27.8.2008
Pane Vysloužil. Opelia sa navzájom Williamsova čáslavka a Williamsova červená?  Niekde sa to už niekto pýtal no nepametám si... Plánuje vysadiť z červených no potreboval by som to vedieť aj keď iných hrušiek je v okolí dostatok.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika