Příspěvky uživatele - 172.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mušky, 29.12.2008
Lapače škůdců jsem také zkoušela a jediný kdo se na ně lapnul, jsem byla já. Tedy jestli jsou to ony umělohmotné tvary natřené lepidlem. Jestli opravdu fungují vajíčka parazitických hlístic, tak jdu do toho. Mušky se mi nějak přemnožily. Normálně... celý příspěvek >
Jak na šáchor, 23.11.2008
Zdravím. S pěstováním šáchoru mám ty samé zkušenosti. Už jsem jich asi 6 umořila a nemám odvahu začít pěstovat další. Přitom šáchor miluju - moc se mi jako kytka líbí. Budu ráda též za každou dobrou radu.
Ostružiny ve vodce, 8.10.2008
Milá Anno. Přesný recept asi nedodám. Dělám to tzv. od oka. Prostě napěchuju sklenici, zasypu to cukrem co se vejde (dle uvážení) a pak volná místa vyplním vodkou.
Skalka mezi dva jehličnany, 8.9.2008
Tak to všechno dopadlo jinak - manžel o víkendu vyhrál tenisový turnaj, starší synek zdrhnul za slečnou a mladší se nastydl v řece. Plot není a jídlo taky ne 
Ostružiny ve vodce, 26.8.2008
No jasně, že vydržím... Prostě nechám ostružiny ve sklepě na chatě a přestěhuju se do bytu. Je to jednoduché a funguje to 
Ostružiny ve vodce, 26.8.2008
No vida - tak někdy juknu... jak to dělají profíci
Vlašské ořechy - nový recept, 26.8.2008
Koncem července otrhat zelené, měkké ořechy, řádně omýt, rozpůlit, naskládat do lahve, zasypat malým množstvím cukru a zcela zalít vodkou. Za 2-3 měsíce na tmavém a chadném místě se z toho stane tmavá hustá ořechovice, kterou je nutno rozředit... celý příspěvek >
Ostružiny ve vodce, 26.8.2008
Loni jsem ochutnala u kamarádky jednu moc velkou ňamku a tak jsem se rozhodla, že to letos zkusím taky. No nedá se říct, zrovna ochutnala, protože po jedné ochutnávací mističce jsem měla dost . Ostružiny se napěchují do skleněné lahve, zasypou... celý příspěvek >
Psí víno, 26.8.2008
Nemáme mezi sousedy plot a tak manžel na jaře natáhl nad sebe tři řady drátů a já mezi ně protahovala rychle rostoucí psí víno.Do budoucna plánuji místo zelené zástěny něce pěkného, ale zatím není čas. Jelikož nemám s tímto plevelem žádné zkušenosti... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 26.8.2008
Také jsem loni dostala malinký venkovní růžový ibišek. Měl asi 10 cm a letos už kvete. Co s ním mám udělat na podzim a co na jaře? Děkuji za radu.
Borovice u domu, 26.8.2008
Samozřejmě manžel neposlechl a kořen přesekal. Teď se doma hádáme jak ho ošetřit. Já tvrdím, že by se měl kořen něčím zakonzervovat (jenže nevím čím) a manžel tvrdí, že když to zelije betonem, že to bude zakonzervované až dost. Máte s tímto někdo... celý příspěvek >
Uzravani tresni, 10.6.2008
super - tak příští rok by to mohlo zase přijít...
Skalka mezi dva jehličnany, 9.6.2008 Obsahuje fotku
Se všem rovnou omlouvám  ale fakt mi to nedá, abych se nepochlubila...
Jasmín nebo pustoryl?, 28.5.2008
Jasněě - to mám na zahradě taky. A potřebuju to přesadit - kdy a jak? Kdepak Hráběnka, ta ví všechno...
Neznámá - jak na ní, 25.5.2008 Obsahuje fotku
Zdravím. Sousedka má krasný keřík. Mám slíbenou odnož, ale navím kam s ním. Ráda bych ho dala tam, kde se mu bude dařit. Prosím proto o radu - slunce nebo stín? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika