Příspěvky uživatele - 11.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
koupe hadice 3/4 na zahradu, 2.9.2008
Gardena? Co to je? To je nějaká super značka? Já to slyšel poprvé nedávno v televizi v nějaké reklamě. Já znám pouze Optimit, Sigma, atd.
Spínač teploty, 25.8.2008
Topenáři používají pro spínání čerpadel příložné termostaty s nastavitelnou teplotou. Lze nastavit buď rozepnutí nebo sepnutí. Stačí navštívit odborný velkoobchod.
Problém s motorem Briggs, 18.8.2008
Zkontrolovat svíčku a vyčistit vzduchovou trysku.
kalové čerpadlo - žumpu, 24.5.2008
Dobrý den, i my máme na chaloupce žumpu, kterou pravidelně vyvážíme. Před dvěma lety jsme začali aplikovat přípravek WC net a opravdu to funguje. Jak uvádíte, nahoře voda, dole jemný kal.Nicméně, díky za tipy, zkusíme i ŽUMPUR, třeba je... celý příspěvek >
hnojiva na pastviny, 30.1.2008
potřebovala bych poradit jaké přesně hnojivo na pastvinu pro koně. bojím se použít nějaké obyčejné hnojivo, aby to  po určité době, co na ni nebudu koně pouštět, neškodilo. popřípadě jak dlouho mám nechat pastvinu odpočinout než na ni koníka... celý příspěvek >
vysoký strom, 17.9.2007
Takže stačí když si koupím třeba Topol osika, sazenice? Stojí okolo 10 Kč, nic jinýho už nepotřebuju.
Prosím o radu. Je to kiwi a jaké?, 6.5.2007
Já myslím, že to kiwi není, je to moc chlupaté, ale mohla by to být nějaká lijánovitá rostlina, která roste docela rychle. A pokud Vám není zle, tak je asi jedlá. Jiřina
Maxi Monstera - zmlazení, 25.2.2007
Mám doma 30 let starou Monsteru s obrovskými listy,ale při manipulaci,protože má několikametrový kmen,se kmen nalomil.A tak bych potřebovala poradit, jak ji zkrátit a opět zasadit,aby rosla dále.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika