Příspěvky uživatele - 29.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úhyn ryb v nádrži, 24.2.2009 Obsahuje fotku
na jaké bázi přípravek PREVENT je? je to nějaký vytamín? Nicméně to asi vyzkouším stejně nemám co ztratit, polovina malých ryb už uhynula minulý týden se do toho pustily už i ty staré. Takže po dvouletém chovu a zálibě toho asi moc nezůstane.
Úhyn ryb v nádrži, 5.2.2009 Obsahuje fotku
Do jezírka je nemůžu dát, protože je celé zamrzlé a mám strach z teplotního šoku. Nádrž mám v kotelně, teplota vody je okolo 2C, včera jsem je všechny vytáhl a nádrž jsem pořádně vymyl, napustil čistou vodu - staré ryby jsem dal zpět, malé jsem dal... celý příspěvek >
Úhyn ryb v nádrži, 4.2.2009
v posledních dvou týdnech mi začaly hynout loňské mladé rybky Karasů, mám plastovou nádrž o objemu 1000 litrů vody, do které jsem z jezírka na podzim všechny ryby vylovil. Staré ryby se drží u dna (KARASOVÉ, KOI KAPŘI) nádrže a není s nimi... celý příspěvek >
receptury masných výrobků, 19.12.2008
Přečtěte si je prosím s tužkou v ruce...   Myslím, že dojdete k tomu, že kromě nostalgie, svědectví minulých časů je strašně málo receptur, které stojí za znovuvzkříšení. Vyznavači domácí výroby uzenin po kritickém přečtení dojdou k tomu,... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 13.11.2008
obava z nasáknutí olejem je zbytečná, ani kupovaná sušená rajčata nejsou nasáklá, olej by (teoreticky) šlo nechat zcela okapat. Prakticky je olej užit jako součást salátové zálivky. Pokud jde o užití - stačí dát do vyhledavače,  receptů jsou... celý příspěvek >
Jak na sršně, 4.11.2008
Pokud Váš dotaz směřuje k tomu, že hledáte jak nyní (v listopadu) zlikvidovat nalezené hnízdo stršní musím Vás asi zklamat  -  je prázdné (bez sršní)   
Jak se zbavit jahod (plevele)?, 4.11.2008
Chemicky by to šlo určitě, ale já nevidím problém v mechanickém odstranění - ostrou motykou vykopněte srdíčka, pak vykopané jahody odstrante je z pozemku a poryjte. Jahoda není pýr, nemnoží se částí oddenku    
Grilování - uzení, 4.11.2008
Milý rodáku Čechoameričane, řešení je jednoduché. Najdi si na webu evropského výrobce a dodavetele koření pro řezníky  (myslím, že rakouský Wiberg má v USA rozhodně zastoupení) a požádej o vzorek koření pro výrobu uvedeného salámu. Když k... celý příspěvek >
barvení sušených květin, 4.11.2008
jde to i mořidlem na dřevo (vodním)  pokud zvolíte tu správnou = nízkou koncentraci. Je to levné.  Mě osobně   vadí, jaký příšerný nevkus (domácí = roztomilé) jsou tvůrci schopni vnucovat svému okolí.  
Piliny k jahodám?, 3.11.2008
Snad jako alternativa z nouze, není-li vůbec nic , jako alternativa k černé netkané textilii určitě ne 
Krmítko pro ptáčky, 23.10.2008
Realita je mnohem jednodušší - každý obchodník s rychloobrátkovým zbožím,  tedy i řeznictví, odmítá na jatkách objednávat to, co se neprodá. Dojednejte si, že koupíte 10 kg loje a uvidíte, že ho řezník rád na jatkách obratem objedná.... celý příspěvek >
Velké maliny?, 22.10.2008
stačí dát do vyhledávače..Pro šlechtěné (=velké) maliny platí totéž pro jakékoli jiné šlechtěné drobné ovoce.  Pokud jim nechcete věnovat péči, hnojení, správné = osluněné místo, treláž, prořezávání, genetický potenciál   se projeví v... celý příspěvek >
košíkářské proutí, 15.10.2008
Adresu do Morkovic (Morkovice u Nezamyslic - je to to mezi Prostějovem a Vyškovem) stačí vyhledat na tomto fóru. V Morkovicch Vám jistě rádi poradí, kdy, kde a jak sázet řízky. košíkářských vrb. Problém proutí není v získání sazenic, není v dlouhé... celý příspěvek >
Urychlovač kompostu, 15.10.2008
Obchodní argumenty pro prodej urychlovačů vychýzí z toho, že urchylují a podporují procesy v kompostu.  Ale tyto procesy jsou biologické, ne chemické, mikroorganismy jsou bežně přítomny v prostředí. Lidi to kupují, protože si myslí, že... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 10.10.2008
Myslím, že vermikompost  je obecně výhodnější  a) kvantitativně (urychlením procesu kompostování tím, že se na procesu přemeny biomasy na kompost podílí také tito živočiši) b) kvalitativně (obohacenám kompostu o látky, vznikající... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika