Příspěvky uživatele - 122.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mazání lišty řetězové pily, 26.9.2009
Lista jak lista. Jsem spise zvedav jak se na to bude tvarit cerpadlo, az pile date na par dni odpocinek a mily fritovaci olej zacne tuhnout... Karel
Dolmar PS-5000, 15.12.2008
Jeste je potreba uriznout kousek gumoveho usmernovace pilin coz je zmena destruktivni a nevratna. Karel
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 29.8.2008
Jen bych rad reagoval na to elektrika versus benzinka. Mate pravdu, benzinka smrdi, nez se zahreje, pak je to v pohode. V zabehu take smrdi vic nez po zabehu (bohatsi smes pro zabeh). Na druhou stranu ja jsem rezal s Narexem 1.8kW a ted mam PS-5000... celý příspěvek >
Jak se branit plisni brambor, 28.8.2008
Dobry den, pestujeme brambory pro vlastni potrebu, ale rok od roku je to horsi protoze je vzdy zlikviduje plisen. Mate nejaky recept jak se plisni branit? Nemusi byt jen chemie, cast brambor se snazime pestovat i permakulturne rozhazene na louce a... celý příspěvek >
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 26.8.2008
Radku, dovolil bych si Vas jen upozornit, ze v mem prispevku v tomhle vlakne mate odkazy na reklamni plakaty BPX/LPX v cestine, takze muzete pouzit i ty. Teprve potom co jsem ten prispevek pridal jsem se kouknul na Agroles Oregon a tam si vsimnul, ze... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000, filtrace nasavani a cisteni rounoveho filtru, 26.8.2008
Pravda svata. V navodu k PS-5000 je to primo tucnym pismem pod nazvem kapitoly: Cisteni vzduchoveho filtru Pozor: Pouzivali se pro cisteni tlakoveho vzduchu noste vzdy ochrane bryle, abyste zabranili poraneni oci! Vzduchovy filtr necistit... celý příspěvek >
Dolmar a Metaltec, 26.8.2008
Pane J.S. ja osobne Vam jsem vdecny, ze jste k Metaltecu napsal tak hodne informaci. Nebyt zdravotnich rizik, ktera nejsou vyvracena mel bych ho v pile taky. Takhle uvazuju jen o jeho pouziti v aute po tom co se tam vymeni olej na dalsi rok. Diky a... celý příspěvek >
Dolmar a Metaltec 1, 26.8.2008
Kdyz jsem to prekladal, prislo mi vhodnejsi pouzit z pohledu Ceskeho jazyka "nemame zadne zkusenosti..." nez "nemame zadnou zkusenost...", ale mate pravdu vjednotnem cisle to vic odpovida puvodnimu anglickemu textu. Diky za... celý příspěvek >
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 26.8.2008
Zrejme ano, podivejte se sem: www.agroles-oregon.cz/download/super_70_cs.pdf Je tam text: "Technicka rada: spolecnost Oregon doporucuje: Ostreni provadejte pod uhlem 55 stupnu, zachovate technicke vyhody oznaceni,,X''". Moje otazka taky je: jak se... celý příspěvek >
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 26.8.2008
Mate pravdu. Vsiml jsem si toho a otazku u puvodniho prizpevku potom vymazal. Diky za upozorneni. Karel
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 26.8.2008
Par letacku: www.oregonchain.be/oregonisblue/page1/BPX_chain_CS.pdf www.oregonchain.be/oregonisblue/page1/LPX_chain_CS.pdf a tady jsou videa: BPX: www.oregonchain.be/oregonisblue/index.html a LPX:... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000 a Husqvarna retez, 26.8.2008
Diky Radku. Mate pravdu po spadnuti mi retez ani nesel do listy nasadit, protoze nektere vodici clanky byly mirne poskozene (vrchol byl mirne splacnuty a tim padem sirsi). Opatrne jsem je zbrousil (zboku to rozsireni) a retez uz je zase funkcni a... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000 a Husqvarna retez, 25.8.2008
Fiha, tak to je bota. No ja mam listu 0.325". Retez ted minimalne taky a retezku nepoznam. Intuitivne ale predpokladam, ze 3/8" je vetsi (vetsi objezna rychlost retezu dle specifikace) a tedy, ze pokud by tam byla 3/8" tak by drhla o... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000, filtrace nasavani a cisteni rounoveho filtru, 25.8.2008
Jojo, s tim jemnym prachem jste mel pravdu. Nastesti je to drevni prach, ne prach treba z omitky... To s tim jen mirne znecistenym filtrem muze byt pravda. V navodu se pise, ze se ma rouno cistit az motor ztraci vykon. Coz je to, co si nejsem jisty... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000 a Husqvarna retez, 25.8.2008
Jo, to utahovani listy mam po vsech tech vymenach uz taky snad v oku. :-) Pekny den, Karel
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika