Příspěvky uživatele - 60.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice - nový domov, 11.1.2011
dejte ji tam v noci
Připuštění kozy, 7.1.2011
nechat kuzlata napit a pak vse dodojit tim se podpori potreba tvorby mleka je potreba v tom zavest pravidelnost po odstaveni dojit ve stejnou dobu dvakrat denne nekdy i trikrat pokud by mela hodne mleka jinak dostane zanet a davat ji teple osolene... celý příspěvek >
Topení do boudy, 30.12.2010
osobne si myslim ze topit psum je nevhodne radeji bych ve velkych mrazech vzal psa nekam dovnitr ale to treba nejde existuji vyhrivane podlozky pod selata ty by mozna splnily vase pozadavky
Připuštění kozy, 2.12.2010
ano je to tak kdyz se koza pripusti tak se nekdy snizi dojivost zvlaste u prvnicky postupne se bude snizovat protoze bude davat vice budoucim kuzlatum a take uz nema zelene krmeni a ty mrazy ji take nepridaji protoze spotrebuje vic energie na zahrati... celý příspěvek >
Jak rozebrat balik sena?, 28.11.2010
normalne se rozmotava da se taky ostrym nozem castacne narezat ale pokud mate kone volne ustajene tak pristavit balik k ohrade aby na nej nemohli ze vsech stran a oni si sami vyskubou
Připuštění kozy, 25.11.2010
dobry den pokud je pripusteni uspesne tak se jiz neopakuje rije pokud se to nezdarilo tak se rije nebo-li prskani opakuje po 14az 28 dnech jestlize uz tato doba uplynula a koza riji nemela tak je predpoklad ze to vyslo doba brezosti je 150 dni tak si... celý příspěvek >
Dotaz k chovu kozy domácí, 20.11.2010
jeste to doplnim zaviral jsem je jenom kdyz se koze cistil chlivek protoze zustavali vratka otevrena a koza behala venku ten budnik byl postaveny jako pul stanu A u zdi to aby koza nemohla na nej vylezt a nedrzel se na nem hnuj a samozrejmne byl... celý příspěvek >
Připuštění kozy, 16.11.2010
dobry den pane Parolek tak uz ji mate pripustenou? to je dobre aspon se vam rozmnozi chov ted ji teda trochu prilepsujte s krmenim ale zase neprehanet kupte ji nejake vitaminy co obsahuji vapnik ROBORAN nebo NUTRIMIX, RUMIN je dobre mit doma i... celý příspěvek >
Volně stojící holubník na sloupu, 14.11.2010
take jsem ho kdysi postavil kdybych ho stavel znovu tak ho udelam na sloupu pohyblivy aby se mohl pomoci jednoducheho navijacku a lanka spustit k zemi
Připuštění kozy, 14.11.2010
to nikdo nezaruci je to 50na 50
Výběr vysavače na listí, 24.10.2010
take jsem byl v tomto rozhodovani nakonec jsem koupil ten co jste si vybral vy tornado za 4215 a jsem velmi spokojeny vysava i listi z orechu a kastanu to elektricky nedokazal kdyz mam listi hodne tak je pro mne rychlejsi ho nafoukat do radku a... celý příspěvek >
Podestýlka, 3.10.2010
na cast zhradky zaryvejte hobliny a na druhou cast zaryvejte slamu rozdil po par letech poznate sam
Dotaz k chovu kozy domácí, 16.9.2010
dobry den melo by tam byt take okno protoze v zime budou zavrene dvere a je potreba deni svetlo pri mrazech je nutno ji davat teple piti a kdyz rodi tak tam nesmi byt pod 0 my jsme take meli kozy ve drevenem chlivku bez zatepleni a byly v pohode kdyz... celý příspěvek >
Oleo mac 746 t, 4.9.2010
dobry den prosim o radu u tohoto typu mi nebezi ve vysokych otackach stejnomerne kolisaji otacky v servisu vymenily membranu filtr vzduchu a paliva prestalo to ale po dvou nadrzich to dela zas dekuju za kazdou radu Pavel
Práce s křovinořezem, 28.8.2010
sravne ta aretace se z bezpecnostnich duvodu nesmi pouzit na sekani ono by stim slo sekat kdyz tam bude osazena hvezdice ta nepotrebuje tolik plynu ale nesmi se to kdyz se pusti rukojet musi klesnout otacky na volnobeh
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika