Příspěvky uživatele - 75.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koncentrace, 21.8.2008
Dobrý den, myslím, že zahrádkáři používají spíše postřikovače než rosiče. U rosičů jsem četl, že se má koncentrace zdvojnásobit a aplikovat předepsané množství látky na určitou plochu. Lepší je, když je koncentrace uvedena v %, a to na malých... celý příspěvek >
Univerzální postřik, 18.8.2008
Zajímavé! Ale je zvláštní, že tam uvádějí streptomycin a methoxychlor.
může se teď něco sázet, 25.7.2008
To je odrůda cibule, která skutečně přezimuje a příští rok je dříve než sazečka.
může se teď něco sázet, 25.7.2008
Je nejvyšší čas na setí mrkve, ale nyní se seje raná, ne pozdní!
Poškození listů, 14.7.2008
Stolní odrůdy mají u těchto přípravků stejnou OL!!!
Světlušky, 27.6.2008
Třeba to byla světluška. Ve skutečnosti nevypadá moc pohádkově.
meruňky potlučené kroupami, 27.6.2008
Nás postihly kroupy asi před měsícem a teď v pondělí 23. 6. ve středu jen lilo. Druhé kroupy zničily zeleninu /cibule je odepsaná/ a ovoce. Jablka jsem hned ten den postříkal Baycorem, zbytky zeleniny a brambor Ridomilem. Jablka, co mají otevřenou... celý příspěvek >
třešnoví červi, 26.6.2008
Ty kupované, /hlavně ze supermarketů/ jsou kdovíodkud dovezené. Nesmí se trhat příliš zralé, Chladí se a cestují. Proto chuťově nic moc. Stříkají se pravidelně - Decis, Calypso.
choroby lipy, 25.6.2008
Způsobují to mšice, výměšky jsou sladké, po zaschnutí lesklé a časem na nich žijí černě /houby/.
preventivní postřik?, 24.6.2008
Kuprikol taky. Myslím, že domácí i chemicky ošetřovaná zelenina je méně jedovatá, než ta kupovaná. Dodržíte a překročíte ochrannou lhůtu. Do Evropy se dováží kvanta rajčat z Kanárských ostrovů. Pěstují je tam v rozsáhlých hangárech z řídké tkaniny.... celý příspěvek >
preventivní postřik?, 24.6.2008
Dobrý den, používám od začátku července několikrát Ridomil Gold, nebo Ortiva každých 14 a postupně 10 dnů. Výhodou je krátká OL /3 dny/. Protože nám to hodně včera poničily kroupy, tak jsem už první postřik provedl taky včera.
Výpočty postrekovej kvapaliny - stanovenie plochy, 20.6.2008
Já bych to moc nedramatizoval. Používám doporučenou koncentraci a postřikuji jak se říká, do skanutí. Čili než se začnou tvořit čůrky.
Co je to za škůdce?, 20.6.2008
Může to být květopas jabloňový, brouček. Rád zimuje v lesích. Napadá ale nerozvinutá poupata. Ta zastaví vývoj, zčernají a v nich žije larva. používá se Mospilan, Calypso, Decis, Karate...
hnojení jabloní i jiných ovocných stromů, 20.6.2008
Cererit a podobná hnojiva mají vyvážené složení pro ideální plodinu a půdu. Při opakovaném používání se zbytečně zvyšuje v půdě množství fosforu a draslíku. Dusík je pohyblivější. Proto, když chcete uměle hnojit, jednou za jeden až dva roky... celý příspěvek >
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 16.6.2008
Já mám letos pokoj, /Syllit a Kuprikol už od ledna/. Možná zkusit postřik Kuprokolem už v listopadu. I když na podzim nad tím mávnete rukou /ale na jaře je to zase dokola/. Letos jsem koupil stromek, už narašený a nemá ani náznak kadeřavosti. Podle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika