Příspěvky uživatele - 126.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Dolmar PM-4600 S, 27.9.2011
Dobrý den, tak jsem koupil model 4600S a zde jsou mé první zkušenosti po cca měsíci používání. Sekání a sběr do koše bez problémů. Narazil jsem na 2 drobnosti, které však docela ztěžují pohodu při sekání: 1. Sekačka není schopna dosekat až do... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM-4600 S, 18.4.2011
Dobrý den, má někdo osobní zkušenst s touto sekačku. Dle papírových hodnot oceňuju silný motor (6HP), nízkou hmotnost 28kg a přijatelnou cenu cca 10tis. Díky
Sekačka Stiga vs Dolmar, 3.2.2011
Chystám se koupit sekačku s pojezdem na rovinatý a celkem členitý pozemek o rozloze 700m2. Doposud jsem používal elektrickou. Vyžaduji hlavně bezproblémový sběr i vlhčí trávy (sekání cca 1x týdně) a jednoduchou manipulaci (nižší hmotnost),cena do... celý příspěvek >
Stiga 46S vs 47S, 17.9.2010
Dobrý den, byl jsem rozhodnutý pro koupi modelu Stiga combi 47S s motorem Honda. Prodejce mě však dost varoval před motorem Honda (velký počet reklamací na jejich prodejně) a doporučil model s motorem BS. Vzhledem k tomu, že mám poměrně členitý... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 15.9.2010
Dobrý den, rozhoduji se o koupi benzínové sekačky. Zatím stále nevím jestli vybrat sekačku s pojezdem nebo bez. Zatím se přikláním k sekačce bez pojezdu (pozemek cca 800m2, rovinatý, ale zároveň dost členitý - stromky, záhonky, zídky a další... celý příspěvek >
Nákup sekačky i křovinořezu, 23.7.2009
Diky vsem za rady. Kdyz jsme u toho pojezdu jeste se hloupe zeptam (nikdy jsme sekacku s pojezdem nemeli). Jaka je ucinnost/spolehlivost pojezdu na vlhke trave vysoke cca 10-15cm v mirnem svahu? Volitelna ci dan rychlost? Ted uvazuji o Husqvarna R... celý příspěvek >
Nákup sekačky i křovinořezu, 22.7.2009
Dobrý den, Před nedávnem jsme koupili nemovitost a nyní přichází čas i na novou zahradní techniku. Pozemek je o rozloze cca 1300m2 (rovina až mírný svah) z toho 1/3 by měla být sečena cca 1x za 2 týdny (mulčování) a zbytek po cca 1 měsíci (boční... celý příspěvek >
Bosch Rotak a Flymo, 21.5.2009
Dle mého názoru je to k ničemu. Nemám sice zkušenosti se sekačkou bez těchto hřebenů, ale různému nadzvedávání a manipulaci se sekačkou při sekání okrajů se stejně nevyhnu. Mám 34. verzi bohužel nevím. L.Dohnal
oleandr - opadávání listů, 21.8.2008
Mám ten samý problém.  Oleandr nasadil na květ, a od spodu začaly opadávat listy. Na jednom mám dokonce už jen vrchol se 4 lístky a výhon na kvetení. Každý rok si pořídím novou rostlinu a vždy se to opakuje. Jana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika