Příspěvky uživatele - 62.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně, 10.7.2015
Prosím, nevíte jestli se dá dýně vypěstovat na balkoně či terase? Bylo mi řečeno, že musí znovu zakořenit ze vzrostlých šlahounů a až za tou částí po odkvětu vyrostou plody. Chci se tedy ujistit, zda má cenu dýni začít na balkoně... celý příspěvek >
Ozob puků, 31.3.2015
Dobrý den, již třetím rokem mám problém. Na jaře- tedy někdy koncem března až začátkem dubna mi raší víno. A tyhle puky až do velikosti 1 cm mi něco okusuje- ozobává. Nejspíše nějaký pták. Nejsem schopen přijít na druh - je to v rodinné zástavbě,... celý příspěvek >
Žluté skvrny na límci bazénu, 6.9.2012
Žluté skvrny na límci bazénu jsou způsobeny uvolňováním změkčovadla z plastu "vysoké kvality" made in China. Před dvěmi lety jsem tímto způsobem vyreklamoval nový bazén (vystřižení čísla). Nový bazém poslali asi za měsíc. Ten provozuji druhý rok a... celý příspěvek >
Zbytkový cukr v trnkovém kvasu, 22.3.2011
Dobrý den, prosím, poradil by někdo, kde je možné sehnat zmiňovanou publikaci ing. Balaštíka? Děkuji. FL
Problém s motorem Briggs, 20.8.2008
Přesně tak, je to karburátor s molitanovým filtrem.Mockrát děkuji všem za užitečné rady, jak budu mít možnost tak to vyzkouším.Jen bych měl doplňující otázku - příp.potřebné náhradní díly (membrány) se dají sehnat v běžných velkých obchodních... celý příspěvek >
Problém s motorem Briggs&Stratton, 18.8.2008
Dobrý den, mám starší sekačku (asi 1997) osazenou motorem zn.Briggs&Stratton 2,5kW.Bohužel, v poslední době se projevil zásadní problém s chodem motoru.Po mnoha pokusech o nastartování naskočí, dostane se do otáček a po cca půl minutě zhasne.Pak... celý příspěvek >
Višeň ERDI BOTERMO-reakce V.V., 2.5.2007
Vaše nabídka na stromky Erdi Botermo mne velmi oslovila, právě jsem před 5 dny zjistila, že  mi ! odešel" stromek višničky sázené před 1,5 rokem- v březnu měla pupeny moc pěkné, nyní jsou hnedé a " prázdné" , jakoby suché. Kde... celý příspěvek >
svilušky, 1.3.2007
Jak odstranit svilušky,kdy jak a čím stříkat zahradu?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika