Příspěvky uživatele - 155.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rostliny do stínu, 20.8.2008
Mám ve stínu brsleny všech barev a docela se jim daří. I mochna si nestěžuje. Kroucená vrba už má trochu problém. Z kvetoucích trvalek se mi zatím nepodařilo objevit nic, co by tam bylo ochotno kvést kromě zmiňovaných bohyšek a nezmiňovaných... celý příspěvek >
Zahradní drtič, 20.8.2008
Letos jsme koupili Flymo a dobře jsme udělali. Větve do 4 cm schroustá dokonale a tiše. Jen se nesmí zapomenout zacvaknout pojistka na sběrném koši. Aby člověk nebyl za blbce, jako my, když jsme drtič vzali na výlet do Hornbachu, aby nám vysvětlili,... celý příspěvek >
Přísavník pěticípý - kontra réva vinná, 19.8.2008
:-))) Jo, révu jsem už viděla, hodně zblízka, 10 arů vinohradu na klasickém vedení s nůžkama i s motykou v ruce. Krušné pozdní dětství,... Právě proto jsem skeptik, když vzpomenu té dřiny a pak ty namrzlé výhony, peronospóra, botrytida, zloději,...... celý příspěvek >
borůvky kanadské, 19.8.2008
Naše kolonie různých druhů borůvčí si lebedí na poměrně vlhkém podloží na svahu (vyrobený zářez v terénu) pod skupinou rhododendronů. Dostaly do ďolíku trochu zeminy pro rhoďáky (asi 10 l na rostlinu) a aby neujížděly, plácla jsem pod ně po šutru.... celý příspěvek >
Přísavník pěticípý - kontra réva vinná, 19.8.2008
Ferdo, vinná réva je sice užitečnější, ale taky náročnější. Nejsem si jistá, že by tu tíhu jen dráty udržely. Možná za pár let, až by se tažně rozložily po vrchu. Noale jestli je majitelka pergoly z hor, tak nevím, nevím...
Přísavník pěticípý - bude se pnout po drátu?, 19.8.2008
Bude, nebojte. Omotejte první šlahouny kolem drátu a svažte je k sobě. V prvním roce bych doporučila ještě dřevěný kolík, aby to nesjíždělo. Máme pětiprsťák na dvou místech. U okapového svodu a u prysky (obestavěný plynoměr). Ten u okapu jsem motala... celý příspěvek >
Okousané Psí víno, 19.8.2008
No tohle! Ti naši slizouni mi likvidují letničky a klasicky Hosty, ale na přísavník pětiprstý (pokud je to psí víno), si ještě netroufli. Krmím je Mesurolem, moc jim chutná a ráno jsou všichni černí jak kominíci. Bohužel, brzo se nastěhují další... celý příspěvek >
Nemocný přísavník, 19.8.2008
Zkuste postřik proti padlí. Připomíná mi to padlí na vinné révě. Evina
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika