Příspěvky uživatele - 38.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gril - regulace výšky roštu, 22.8.2008
Dobrý den pane Pavle, ťukněte zde vedle diskusního fora na,, Vyšlo '' a tam se podívejte na článek o zahradních krbech. Je tam jeden mechanismus na vysunutí roštu. Anna
Americká okurka, 20.8.2008
Další příspěvky jsou v odkazu Achocha-Ačokča
Jak grilovat na lávovém grilu, 19.8.2008
Dobrý den. Lávový gril máme již několik let. To že odkapává tuk na kameny a následně chytne plamenem se nám stávalo také. Dokoupili jsme si mřížku na rozptylování plamene. (Po čtzřech letech se mřížka rozpadla, takže jí už nemáme.) Pomohlo to jen... celý příspěvek >
vinná réva, 12.8.2008
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně radikálního řezu vinné révy. Potřebujem zrušit starou pergolu která je porostlá asi 10 let starou révou. Letos je napadená plísní. Takže nebude žádná úroda. Je možné udělat řez ve starém dřevě a nenechat žádné... celý příspěvek >
Grilování na žulové desce, 10.8.2008
Tak to vypadá moc dobře, taky bych to chtěla děkuji za inspiraci. Anna
Grilování na žulové desce, 9.8.2008 Obsahuje fotku
Dá se říct, že grilujeme celé léto a vyzkoušeli jsme co se dá. Celá kuřata a špízy na dřevěném uhlí, kuřecí a libové vepřové na lávovém grilu, tučnější na tálu. Jako tál jsme použili odřezávač popela od kotle dakon. Trochu jsme ho narovnaly, rukojeť... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 5.8.2008
Dobrý večer pane Dalibore, děkuji za pochvalu naší pergoly. Ale ten Váš altán (pergola) to je jedno jak to nazvem, je prostě úžasný. Krbíček, to je bomba. Máte ho od loňska- to se tam asi ugrilovalo hodně masíčka. Já jsem původně chtěla také krb, ale... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 4.8.2008
Dobrý večer. Děkuji za Vaší zkušenost s roletama, dám si na to pozor. Když je prudký déšť tak to seká až na ty rolety. Zdravím Anna
Pochlubte se svými altány, 4.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla by jsem poděkovat za všechny příspěvky na téma pergoly, altány, přístřešky a polikarbonátové zastřešení. Čerpala jsem ze všech příspěvků a vzešlo toto dílo. Já jsem spokojená a tak děkuji všem. Anna
Voda v bazénu, 2.8.2008
Nemyslela jsem producírovat se v bazénu v ponožkách, ale vyčistit si dno bazenu a podle potřeby pokračovat dále. Odsát uvolněné řasy, případně přidat potřebnou chemii. Ponožky mě pomohly vyřešít můj problém, tak jsem jen chtěla tuto zkušenost předat... celý příspěvek >
Voda v bazénu, 2.8.2008
Já jsem jenom reagovala na dotaz, jak na ty fleky. Nejrychlejší způsob je přece umýt je. Nemyslím tím koupat se pořád v ponožkách. To aby se tam již netvořily je jiná věc. Paní Lenka si určitě vybere ze všech těch rad, které tu jsou. Ano filtrace by... celý příspěvek >
Dno v bazénu, 2.8.2008
Dobrý den Lenko, ty zelené fleky vyčistíte jednoduše. Vemte si na nohy froté ponožky a při koupání tyto fleky nohama očistěte a pak filtrujte a je to. Anna
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika