Příspěvky uživatele - 224.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liliovník, 18.8.2008
Dobrý den. Mám 3 sazenky liliovníku 1rok starý.Máte někdo zkušenosti s pěstováním této dřeviny ze semínka?Prý je s tím problém aby rostlinky přežili první 2roky.díky Eva
neznámá exotická rostlina - Delonix, 18.8.2008
Taky si myslím že to bude nějáká Albízie.Jednu mám starou asi 2 roky a pěstuji ji jako bonsaj.
masožravé rostliny, 18.8.2008
co je to přesně za špirlici nevím.Když jsem přišla k příteli už tu byla a postupně přestala dělat láčky.Tady jí tedy máme asi už 6let.Máme jí pořád na stejném místě a to na jižním okně v jídelně.Světla má dost a sluníčka taky.Dřív měla láček spoustu... celý příspěvek >
Bromelie, 18.8.2008
a odnože máte pořád spolu?A jakou zem na přesazení je třeba? Stačí zem na orchideje?Mě by se ty 3 odnože pozdějc umačkali v tom květináčku kde sou společně.Ale je to nádherná rostlina.A s přítelem se díváme i po jiných druzích.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika