Příspěvky uživatele - 2.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 16.8.2008
ok diky, ted vim jaky druhy, ale nejak nevim kde je koupit, na dobirku se mi tohle resit nechce a na internetu jsem nic nenasel. Nevi nekdo o nejakem prodejci v okruhu Štětí, mělník, Dubá, Litoměřice? Diky moc Ales
kere kolem plotu, 16.8.2008
Cim vetsi je ker, strom, tim ma vetsi sanci na chyceni, je ale i drazsi :( Zasadit sama, zadna velka veda to neni. Koupit kompost, vyhrabat diru 3x vetsi nez je korenovy bal (nerozebirat ho, jen ho vyklepnout z kvetinace, at se neposkodi konce... celý příspěvek >
Jed Akátu, 16.8.2008
slysel jsem ze to nici nervovou soustavu, ale to ti asi nepomuze, co na to, to nevim
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 16.8.2008
aha a kde jsou prodejci oleju? zkusim neco najit na netu?
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 15.8.2008
No prave ze bych taky bral nejlevnejsi, ale kterej to je? aby to zase chodilo spravne, je nova. A kde ho koupit? Na benzince? neni to tam moc drahe?
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 15.8.2008
Jaký olej na mazani retezu do pily? Ales
Jed Akátu, 15.8.2008
Rad bych se zeptal zda nekdo nema zkusenosti s trnem Akatu v tele. Bidnul jsem si ho do achylovky pri kaceni stromu a ted to mam uz 5dnu otekle a docela to boli. Asi by pomohlo to mit nahore, ale tak se mi spatne chodi a dela :) Nema nekdo radu co s... celý příspěvek >
Krovinorez HQ 323R - ucpaný vzduchový ventil nadrže, 15.8.2008
Poradi mi prosim nekdo jak vycistit ucpany vzduchovy ventil na vycku nadrze? Po asi 10min sekani na plny plyn zacne se dusit az chcipne, kdyz povolim vycko a vzduch se dostane dovnitr tak zacne opet jit. Tudis si myslim ze chyba je vevicku, ktere... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika