Příspěvky uživatele - 103.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na neudržovanou jabloň?, 11.8.2008 Obsahuje fotku
Měl bych dotaz, jak po letech bez údržby ostříhat a "oživit" jabloň. Jabloň byla asi před 20-ti lety vysazena. Odrůdu neznám, ale asi po 10-ti letech nám ji u chalupy někdo uřízl až u země. Po dalších letech vyhnala dva kmeny asi do tří a... celý příspěvek >
Poradíte mi někdo? Babička to nazývá Karhátí, 7.8.2008
No vidíte to, co je k tomu mizernýmu plevelu názvů
Poradíte mi někdo? Babička to nazývá Karhátí, 6.8.2008
Díky moc... to bude ono... teď jsem prorejdil neta s tímto názvem s kutečně je to ono... a dokonce jsem viděl i fotku s ní, jak kvete a domnívám se, že jsem i ten květ vlasně viděl někde v lese, kde byla velmi rozrostlá... Děkuji za vyřešení mé... celý příspěvek >
Poradíte mi někdo? Babička to nazývá "Karhátí", 6.8.2008 Obsahuje fotku
Chtěl bych se zeptat, zda nevíte, jak se jmenuje jen pro zajímavost rostlina v příloze... Je to tzv. plevel, co roste jak v lese, tak i u zahrad atp... Má docela aromatickou "vůni" a těžko se ho zbavuje... ani snad nekvete. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika