Příspěvky uživatele - 56.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jeřáb jedlý do Krušnohoří?, 18.9.2009
V časopisu Zahrádkář píší že Moravský sladkoplodý(Sorbus aucuparia ssp.moravica) se daří ve všech polohách, od nížin až po horské.
Co to je?, 15.5.2009
Vpravo uprostřed je to kosatec.
Amarylis, 27.2.2009 Obsahuje fotku
Dvě cibule koupeny na Živitelce loni za 99kč/ks.Hned kvetly a příště koupím zase nějaké
Co s touto Yukou?, 29.9.2008
Dobrý večer.Měl jsem taky tyto problémy a musel jsem je odříznou, ponořit do stimulátoru a nově zasadit.Jinak by odumřely.A mladé rostlinky jsem potom rozdal a staré klacky jsem vyhodil,byly uhnilé(nějak jsem je víde zaléval).Černý M.
Jabloň do malé zahrádky, 10.9.2008
Dobrý den.Myslím že taky záleží v jaké jste nadmořské výšce, nebo kde ta jabloň bude, např.Krkonoše, Šumava apod.Černý M.
trubková past, 11.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den.Taky jsem zkoušel vše možné,psí chlupy,elektr.rušiče a nakonec nejúčinější jsou mé dvě plechové trubky.Našel jsem je tu v kůlně ještě co tady bydlela babička.Včera jsem chytil jednoho a dnes taky jednoho.Akorát nevýhoda je v tom že je vchod... celý příspěvek >
Hvězdník, 1.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den.Musím taky přidat obrázky jak mě letos vykvetl hvězdník.Černý M.
fiskars neboli jak je to už u tématu Není sekera jako sekera, 1.8.2008
Kopíruji tento článek jak jsem již napsal v jiném tématu a na sekyru Fiskars nedám dopustit. Musím taky napsat svoji zkušenost se sekyrou Fiskars.Asi před 12.lety jsem si koupil kalač s udávanou zárukou 10let.To jsme bydleli na Křivoklátsku v lese v... celý příspěvek >
Jaký křovinořez, 29.7.2008
Tak jsem se nakonec rozhodoval mezi křovinořezy Komatsu(na webu mají že ho prodávají v Agrowestu v Klatovech a když jsem tam přišel tak na mě koukali jako na nějakýho výra, že nic takového nevedou a ani nevedli což mě dostalo jako že si z lidí dělají... celý příspěvek >
Hryzec - rada, 29.7.2008
Dobrý den.Tak gel zkouším taky a už jsem koupil další tubu.Zatím to vypadá že to mají jako doplněk stravy... Žerou mě kořínky u jabloní a když vidím jak stromek ztrácí listy tak stromek rukou vezmu a klidně ho vytáhnu ze země bez kořenů... Tak jsem... celý příspěvek >
Křovinořez Ryobi RBC 40SB, 19.7.2008
Má někdo zkušenosti s tímto profesionálním křovinořezem?1,7Kw, hmotnost 7,7kg a hlavně cena 9990Kč???Akorát jsem nikde nanašel jaké má vibrace na rukojeti. Děkuji za info, Černý M.
jaký křovinořez, 11.7.2008
Díky za info, budu vybírat a do týdne snad nějaký koupím, každopádně se na něj podívám, v okolí je prodejců zahradní techniky dost a Dolmar tam mají taky.Černý M.
jaký křovinořez, 11.7.2008
Dobrý den.Taky bych chtěl poradit s výběrem křovinořezu.Dosud jsem používal cca 9let křovinořez Al-ko a své už má dávno za sebou.Používám jak strunu tak i nůž na vysokou trávu.Chtěl bych se trefit do 11000Kč.Poradíte?Díky za odpovědi.Černý M.
Motorová pila Oleo-mac, 7.1.2008
Dobrý večer. Koukali jste večer v neděli na Nově na občanské judo? Jak jsem zde četl v jiné diskusi tak tam bylo to kalové čerpadlo od Bédi, které bylo jen podle Italského překladu jen na čistou vodu. Tak potom si můžou všichni udělat sami představu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika