Příspěvky uživatele - 165.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení tlustice, 25.1.2011
Ano, souhlasím s Vámi pane Josefe, růst je pomalý. Sice nemám Crassulu, ale mám Echeveriu, u které mi to trvá 7-21 dní, než uvidím náznaky zakořenění a vytváření lístků, ale je to různé, píši jenom svoje zkušenosti. Každý má jiné zkušenosti a podle... celý příspěvek >
Solo nebo Stihl, 10.10.2010
Hmm Jons CS2145 měl 2.2kW a tazatel chce rezervu. Nebo za akční cenu Hsq 359?
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 10.10.2010
Jéžiš, tuším že 1cm ode dna. vím že tam olej má být, vím že má být čistý, ale zase nepřelít, ale kolik to přesně je
Solo nebo Stihl, 10.10.2010
A co se držet značky a pořídit k CS2145 většího brášku CS2159?
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 7.7.2010
K dostání v nejbližší prodejně náhradních dílů na auta, mažou se s tím mj. homokinetické klouby.
Jak vypěstovat vrbu?, 15.4.2010
Také na zahradě pěstuju - "Ladovu vrbu" pro vodníčka, ale jde to opravdu pomalu. Stálo by za to zkusit si donést silnější pruty nahoře již větvené - základ pro hlavu. Záleží na pisatelce, jak vysokou ji chce mít.
Jaky trakturek na sekani travy? cca 2000m, 9.10.2009
XT190 HD je dobrá volba. Mám XT200HD, je to stejný traktor, akorát dvouválec, loni koupený také na podzimní akci. Soused má jiný traktor, jednoválec 17,5 HP a stačí výkonem. Ve výbavě XT je i nabíječka akumulátoru, mulčovací nože a tažné zařízení.... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 7.10.2009
Výrobek předváděný v Receptáři byl od firmy Mantis, mám videozáznam. Nevím, odkud jste přišel na to, že je to polský výrobek. A i kdyby byl co na tom.Unicor má zastoupení pro ČR a Polsko. Mantis je firma z USA. V Anglii se stroj dá koupit za cca 300... celý příspěvek >
Životnost motorů Honda GCV, 9.8.2009
Že někteří "mantáci" nevyměňují olej a pak se diví, že jim motory odcházejí, je jejich věc. Jsem ale přesvědčen, že nové míchání tzv. biosložky do benzínu a navyšování jejího podílu v benzínu působí u motorů také na jejich... celý příspěvek >
Vyžínač Partner 246 špatně startuje, 24.7.2009
Vyžínač při zavřeném sytiči na několikáté zatažení blafne. Když se pak přestaví páčka na poloviční sytič a zaaretuje se plyn knoflíkem na rukojeti, nechytne nebo běží jen pár vteřin, pak zhasne. Směs jsem míchal vždycky novou z různých kanystrů od... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 3.7.2009
I já jsem tak uvažoval. Viděl jsem ten traktor před 2 léty v Polsku v Castoramě pod označením McCulloch. Pak jsem dva roky hledal a čekal na nějakou prodejní akci.Kupovat travní traktor uprostřed sezóny je nevhodné. Přečtěte si testy... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 21.6.2009
V návodu travního traktoru je uvedeno, že náplň v hydropřevodovce je celoživotní tj. hydropřevodovka je bezúdržbová. I dnešní auto převodovky mají celoživotní náplň oleje. Můžete prosím popsat, jak se mění olej u hydra Tuff Torq K46 a jaký olej?... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 21.6.2009
Mám HQ 340, je to mrcha, která nechce startovat a když řeže, tak mění otáčky sama od sebe. Na volnoběh mění otáčky podle toho, jak se s ní manipuluje. Půjde do reklamace. To jsem zvědav co se dozvím. Hlavně že měla předprodejní servis. Ještě že jsem... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 11.2.2009
Kdybych měl dost peněz, tak se vykašlu na sekání trávy (ztráta času) a najmu si na to firmu či živnostníka, který se sekáním trávy zabývá a nemusel bych řešit žádný nákup drahého stroje, údržbu, servis, reklamace atd.
Jakou sněhovou frézu?, 29.1.2009
Fréza má tzv. kluzné sanice. Ty se dají nastavit na výšku sběru a tak nedochází k přibírání trávy do šneku. Já uklízím travnatý dvorek a trávu to skoro ani nebere.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika