Příspěvky uživatele - 29.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti se sekačkou Snapper ERSD 19700, 25.9.2008
Zkušenosti sice nemám, ale připadne mi jako sekačka která překypuje precizností. Mě se líbí protiotěrové lišty na bocích, to se jen tak nevidí. Stroj má vynikající motor Briggs DOV 700, podle řady lidí mnohem lepší pohonná jednotka než oblíbená Honda... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 16.9.2008
No já mám zkušenost opačnou, motory Jikov 14xx mě nikdy nezklamaly. Je znát že tomu asi moc nerozumíte, když napíšete že to jsou hobby motory. Jsou to jediné motory na dnešním trhu, které nejsou na ničem šizené. Mají poctivý karburátor, kvalitní... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 15.9.2008
Já u Dakra RZS 69 seču nízkou i vysokou, přerostlou trávu a strniště je pěkné. Hodně tam záleží na nabroušení sekacích nožů, ale jinak sekačka má velice kvalitní a předimenzovanou konstrukci, zvládá toho opravdu hodně a hlavně bez jediné závady.... celý příspěvek >
Výběr bubnové sekačky, 15.9.2008
Dobrý den, používám Dakra, konkrétně model RZS 69 (stavebnice) s motorem Jikov. Na takovou plochu by vám měly stačit dvě a půl až tři hodiny sečení. Doporučoval bych ji buď s Jikovem nebo Briggsem Intec 6,5 HP.
Elektrická sekačka s pojezdem a mulcovanim?, 8.9.2008
Mountfield prodává TDL 430 TR, taky z produkce firmy Global Garden Products, tudíž to používá stejné komponenty jako Dolmar, Stiga a Alpina. S vkladní knížkou je za 8300.
Malotraktor dvoukolový Balcar, 8.9.2008
možná že se zkuste podívat po Dakru-Konstrukčně je stejný jako Vari DSK 317, ale mnohem jistěji zde narazíte na Intec Pro, motor vynikajících kvalit.
Motor jikov - zpětný chod, 1.9.2008
Nedával jste dnes náhodou dotaz do knihy návštěv na vari.cz?Tam se zmíněnému uživateli dostalo přesné odpovědi. Pokud má motor zpětný chod, problém je jasně v klínku. Pokud je nastřižený, pohne se předstih zapálení.
Motor jikov, 9.8.2008
Pokud to za tepla přestane jet a neháže jiskru, pak to pravděpododbně je závadou v zapalovacím spínači Vape ZS 22, hodně často zlobí.
Agzat nebo MKS-60, 5.8.2008
Já používám Vari s motorem Jikov a roky bez problémů... je to pracant jak má být.
Agzat problem s otáčkami, 4.8.2008
Tak si neberte motor od Agzatu, ale Jikov. Ten se s větší spojkou nabízí taky a je výrazně spolehlivější.
Kultivátor Bolens, 29.7.2008
Rotavátor Bolens?No nevím, ten motor moc asi nevydrží, vždyť má plastovou vačku a klika je uložená rovnou do bloku, prostě a la China. Doporučil bych vám Robus VRO 2 od Motoru Jikov. On sice vyjde na nějakých 25 tisíc, ale ta životnost je oproti... celý příspěvek >
Problém s motorem Jikov 1453 Iskra, 28.7.2008
Je to tak, když se motor zahřeje, tak gufera změknou a motor začne ztrácet výkon a zhasínat. Já jsem si nechal gufera vyměnit zrovna při přestavbě motoru, kdy mi byla namontována plastová nádrž a krom nutného vyčištění volnoběžné trysky jezdím bez... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM 4855 SA Pro, 10.7.2008
Bude to určitě kvalita- vyrábí to GGP Italy, producent osvědčených strojů CastelGarden, Stiga, Mountfield, Alpina a kompletátor zahradních traktorů Honda, Solo a Dolmar. To znamená, že kvalita je vysoká, když si to od nich nechává montovat i Honda
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 9.7.2008
Tak moment, Sprint 375 je motor a ne sekačka. Motor Briggs and Stratton Sprint 375 je vzduchem chlazený čtyřdobý vertikální jednoválec s ventilovým rozvodem SV. Jako palivo se používá natural a olej kupujte originál od Briggsu.
Jaký kultivátor?, 2.7.2008
Opravy u Vari nebo Dakru nejsou potřeba, převodovka je houževnatá a snese toho neskutečně hodně
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika