Příspěvky uživatele - 197.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průchodky do sudu, 11.8.2008
zdravím, jako nápad přívod vzduchu dobrý, ale nebude to fungovat. z těch malikatých bublinek se stane jedna velká bublina a ta se bude tlačit až na konec trubky a vzduch uteče pouze v tom nejvyšším bodě bude to jako vřídlo. Když jsem vyráběl... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 8.8.2008
Díky moc za reakci, ale touto cestou bych se nerad pouštěl.Nechci nikomu tvrdit, že toto či ono je špatný, ale mám namyšlenou gravitační mechanicko biologickou čističku a tu bych chtěl realizovat na moje jezírko. Bohužel mám s půdními filtry své... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 8.8.2008
Zdravím všechny na tomto foru, supr nápady, musím pochválit. Už delší dobu něco podobného scháním a tady vidím, že jsem na správném místě. Akvaristiku dělám od mládí, tak něco málo a tom vím ale právě buduji koupací jezírko o velikosti 25m3 s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika