Příspěvky uživatele - 240.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Pokusím se křovinořez reklamovat a předpokládám, že závadu se dozvím - buď s tím, že reklamaci uznají jako oprávněnou, nebo jí zamítnou. Podstatné je, abych zjistil kde se stala chyba. Budu Vás o vyřízení reklamace informovat. Petr H. Díky za věcné... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Nerad to říkám, ale já jsem při tom prvním použití nejdříve řešil startování, které mě z návodu nebylo zcela jasné, takže jsem několikrát motor nastartoval, nechal běžet a pak jsem s nim posekal 5m2, takže nevím jestli je to dostatečná doba, aby to... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Ještě zkusím vznést jeden dotaz. Tak jako auto dávám pravidelně do servisu, tak bych rád i zahradní techniku, proto jsem si kupoval věci od HQ, resp. Elektroluxu, abych měl možnost servisu. Jde o pilu, sekačku, vyžínač, křovinořez. Kdyby jste někdo... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Poté co jsem křovinořez přivezl domu, tak jsem ho chtěl hned vyzkoušet, takže jsem nalil benzín a spíš jen symbolicky jsem posekal kousek trávníku. O vík jsem pak chtěl sekat na chatě a jelikož na štítku křovinořezu byl rok výroby 2007, tak jsem si... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 8.8.2008
Děkuji za další názor na možnou příčinu. Nečekal jsem co se může stát, když příliš doplníme úhlový převod. Otec má HQ 232R a nemá žádnou odměrku, kterou by odměřoval tuk dávaný do úhlového převodu - prostě tam vždycky něco doplní. Tak by mě... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Děkuji za odpovědi a vyřešení problému. Bohužel mě to moc nepotěšilo a musím říct, že mě ani ve zlém snu nenapadlo, co je možné dolněním mazacího tuku napáchat. Zvážím zda se pokusit uplatnit reklamaci (což asi nebude mít úspěch, jelikož jsem to... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
To znamená, že se mám připravit na větší opravu? Odhadem cca Kč? Děkuji i když né za zrovna potěšující zprávy :-( P.H.
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Netušíte kolik může daná oprava stát? Spíš jen pro informaci, aby člověk věděl, kolik si vydělal :-).
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Pro host - xxx.xxx.238.17 - už jsem s Vámi řešil startování a teď i tohle, proto Vám chci moc poděkovat za ochotu a pomoc. Znamená to tedy, že jsem si křovinořez poškodil sám, tím, že jsem tam dal moc mazacího tuku, čímž tam vnikl tlak, který tam... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008 Obsahuje fotku
Teda, jak sleduji vaše reakce, za které vám moc děkuji, tak docházím k závěru, že je to buď na servis, nebo na reklamaci. Musím říct, že mě to mrzí - je to můj první křovinořez a hned problém. Domníval jsem se, že značka partner bude kvalitnější, než... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008 Obsahuje fotku
Děkuji za reakce a pomoc. Nevím zda je to nějaká závada, nebo technicky špatné řešení, ale domnívám se, že aby byl mazací tuk po hodině sekání vyteklý ven, tak to úplně v pořádku není a v návodu píšou, že je ho třeba doplňovat po... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak mazací tuk se dostává ven a zůstává na té černé "mističce (z posledního sekání jsem jí otřel, takže tam toho tuku tolik neni) podle mne ten tuk vytéká otvorem do kterého se zasouvá imbus, pro dotažení strunové hlavy popř žacího... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 5.8.2008
Taky se nedivím, že nikdo neodpovídá :-) Ono se to dá jen blbě popsat ale jde o to, že jsem doplnil do úhlového převodu mazací tuk (originál partner)a po hodině sekání byl ten tuk pryč (teda zůstal napatlaný na spodní straně strunové hlavy-kde se... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 5.8.2008
Dobrý den, mám nový křovinořez partner b ´347 a dle návodu je třeba "převodové soukolí" mazat po 50 motohodinách. Před prvním sekáním (o víkendu) jsem pro jistototu trochu té vazelíny přidal, po asi hodině sekání strunou jsem chtěl... celý příspěvek >
Jak startovat?, 31.7.2008
Děkuji za naprosto vyčerpávající a především věcnou odpověď. Víc lidí s takovou ochotou a vše by šlo líp :-) Ještě jednou děkuji! Petr H
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika