Příspěvky uživatele - 29.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nespálí jižní slunce?, 10.3.2009
Pravděpodobně se jednalo o některý z půdních kondicionérů, známý je např. TerraCottem, ale existuje též Hydrogel, Hydrokrystal, Agrisorb apod. Základem je polymer, který váže vodu v mnohonásobku své hmotnosti a uvolňuje ji v případě potřeby. Zabrání... celý příspěvek >
opad listů u červeného japonského javoru, 2.9.2008
Nejspíš tedy stejný problém, který mám s javorem já (viz starší příspěvek). Já poblíž kaštany nemám, ale ruj se stejným problémem. Proto pořád podezřívám Verticillium, na něž jsou údajně obě dřeviny citlivé. Bohužel zatím žádné řešení nemám, nejspíš... celý příspěvek >
Zasychání růje vlasaté, 7.8.2008 Obsahuje fotku
U mě pravděpodobně totéž, polovina keře zdravá, polovina zaschlá - nemůže se jednat o příznaky napadení houbou rodu Verticillium (viz www.zahrada.cz/forum/skudci/hryzec-5150/)? Dle různých pramenů je ruj k této houbě citlivá... celý příspěvek >
Acer Palmatum Atropurpureum, 6.8.2008 Obsahuje fotku
Připojuji se k předchozímu dotazu, můj javor byl vysazen loni na jaře, z východní i jižní strany je však zastíněn, slunce na něj dopadá až v pozdních odpoledních hodinách. Listy jsou ovšem v mnohem horším stavu, některé již zcela uschly včetně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika