Příspěvky uživatele - 217.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sladká - španělská cibule, 5.9.2008
Letos jsme si z Kanady dovezli sazečku údajně španělské cibule ze, které se dělají smažené kroužky.Teď sháníme semena a zatím o nich nikdy neslyšeli.Může nám někdo poradit? Děkuji A.B.
pěstování jahod v sudu, 5.9.2008
Děkuji za reakce.Sud jsem již osadil jahodami asi do 3/4 obvodu směrem k slunci.Hlínu jsem upěchoval / hlavně u jahod /,radu ohledně textilie v každém patře jsem již bohužel nestihl.Díry do sudu jsem dělal krumpáčem a spodní okraje jsem ohýbal... celý příspěvek >
pěstování jahod v sudu, 3.8.2008
Nechci je pěstovat na okrasu, ale máme malou zahrádku a kdysi jsem četl, že se dají pěstovat v sudu, ne jenom na místě pro víko, ale ze stran.Nezašpini se a tolik se nezaplevelí, prý se měli udělat díry krumpáčem a do nich sázet.Tak to asi... celý příspěvek >
pěstování jahod v sudu, 3.8.2008
Prosím o zkušenost s pěstováním jahod v sudu, v r 2002 zde byl podobný dotaz, ale bez příspěvku, nebo jsem ho nenašel.Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika