Příspěvky uživatele - 224.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
trvalka pod ořešák?, 5.10.2008
nevíte,  jaké druhy trvalek lze nyní zasadit pod mohutné ořešáky  - půda je černá, vlhká i v největším parnu. díky za tip
hnědnutí listů - plíseň?, 27.8.2008
dobrý den, nejprve začaly hnědnout listy šefleře- ale jen jedné, ačkoliv rostly v květníku dvě rostliny, pak to chytnul fikus lyrata, teď to začíná na alokázii... hnědnutí je postupné, od nejstarších listů patrně nezáleží, zda je rotlina na slunci či... celý příspěvek >
Chemické WC, 1.8.2008
máme typ Villa9000, spokojenost naprostá, normální wc papír, na chalupě je neustále jeden člověk, na víkendy jsme 4, o prázdninách 1-5 lidí. náplň za solidní cenu.
mulčovat ořechovým listím?, 20.4.2008
 ořechovým listím už čtvrtou sezónu zakrývám na zimu růže a choulostivé rostliny, nic nezmrzá a neusychá. na jaře vždy shrabu a hosím do kompostu. nebude rostlinám vadit, když letos listí nechám a navrch přihodím hnůj a kompost?
pilinová toaleta, 3.3.2008
Jak funguje kompostovací toaleta a jak se dá vyrobit na chalupu?
Cihlová cesta, 25.2.2008
použili jsme staré cihly na půlmetrovou zídku kolem skalky, do spár netřesky a skalničkové rostlinky..vypadá to bezvadně...cestičku/y bych chtěla  taky...ale došly nám cihly..dělala bychom jí na na štěrkový podklad...na staré selské zahradě by... celý příspěvek >
kravský hnůj - kam s ním?, 16.2.2008
takže hnůj nechám měsíc "odležet" a pak můžu použít  nebo na jaře skutečně použít nelze a mám hnojit něčím jiným?
šeflera shodila listy, 15.2.2008
v květináči mi rostou čtyři roky dvě šeflery, jedna během ledna nejprve zesvětlala a později brutálně opadala. druhá vypadá velmi zdravě...přitom nenastala žádná změna v péči, průvanu, světelných podmínkách...   nenapadá Vás důvod?
jak na krtky, hraboše a hryzce, 15.2.2008
A když je takhle chytáte, kam je potom házíte?
je to mozne?, 15.2.2008
:))   já mám hryzce...to vám jsou zmetkové...kam se hrabou vosy - s těma se dá domluvit...kvůli hryzcům mi nerostou ovocné stromky, teď je budu muset všechno vykopat, obalit pletivem a zasadit jinde...
kravský hnůj - kam s ním?, 15.2.2008
začátkem února získaná dvě kolečka kravského hnoje (se slámou) jsme naházeli do kompostéru. co dál s tím? k jahodám? to se navrší jen tak ozdobně kolem rostlin nebo zaryje? ke kytkám? nezahubí to klematis? a co růže - bude jim to chutnat? ke stromům?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika