Příspěvky uživatele - 163.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nějaký škůdce, 12.8.2008
Raději jsem takto naočkované listy už odstranil, ale nevím co to nakladlo. Snad už se to nebude opakovat.
Nějaký škůdce, 3.8.2008 Obsahuje fotku
Zdraví Vás, prosím o radu co je to za škůdce, jedná se o odrůdu Chripky bílé, letos vysázené. Zatím se vyskytuje pouze na jednom keři. Vajíčka jsou nakladeny zespod listů. Díky za radu. Miroslav
Červené skvrny na listech, 31.7.2008
Diky, vyzkousim nejdrive ten Kristalon a uvidim. Jak často bych to měl aplikovat.
Červené skvrny na listech, 31.7.2008
Díky vyzkouším a snad to pomůže.
Červené skvrny na listech, 30.7.2008 Obsahuje fotku
Zdravím Vás všechny, nedávno se mi na listech révy vinné objevily červené skvrny a nevím co s tím. Jedná se o frankovku letos vysázenou. Díky za každou radu. Miroslav
Praskání kůry, 30.3.2008
Před dvěma lety jsem omladil a snížil asi 20ti letou třešen "srdcovku", bez problému mi dále květe a rodí, ale podél jedné z hlavních větví vznikla velká asi 2m dlouhá a 1cm široká prasklina kůry až na dřevo. Strom je ve tvaru "Y"... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika