Příspěvky uživatele - 112.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak moc hrozí vyvrácení ořešáku, 2.9.2013
Zdravím Vás, Na dvoře máme vysoký, mohutný, košatý ořešák, obvod jeho kmene je skoro 2,5 metru ve výšce 1,5 metru nad zemí. Roste blízko domu, poněkud se proto naklání směrem od domu (na garáž a na sousedův pozemek). Před mnoha desítkami let byl... celý příspěvek >
Jakou lištu k motorové pile, 22.10.2012
Prosím o radu při výběru nové lišty k motorovce Partner 410. Původní lišta je Partner Slim Cut 15'', 1.3 mm,.325'', 64 DL. Asi lze použít libovolnou lištu uvedených parametrů, přesto, na netu jsem nalezl, že Oregon má lišty pro pily Partner... celý příspěvek >
Ořešáku sesychají listy, 13.9.2010
Řeším stejný problém, k již zde uvedenému postřiku (Kuprikol 250 SC, Kuprikol 50 nebo fungicidy) bych dodal další důležitý bod: odstraňovat napadené listí, nejlépe jeho pálením. Jde o houbovou chorobu, které prospívá vlhko, zejména jarní, kdy se... celý příspěvek >
povinnosti vlastníků pozemků, 28.7.2008
já jsem ku příkladu alergický na zplodiny z automobilů. A taky auta jezdí dál. Jsou to navíc silné kancerogeny
povinnosti vlastníků pozemků, 28.7.2008
A co je to podle Vás plevel? Definujte mi ho
kompost z listi oresaku, 5.1.2007
Pokud vím, tak zahrádkáři dříve listí z ořešáků pálili. "Chytré hlavy" dnes sedící na většině radnic "neekologické" pálení listí zakázaly (prudce jedovaté zplodiny pocházející z rachejtlí nejen na Silvestra, nebo mračen aut ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika