Příspěvky uživatele - 88.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštan, 18.10.2008
Zdravím.. doporučuji rány zatřít štěpařským voskem,´když je kaštan malý, proč nezkusíte jeho přesazení na vhodnější místo? Ořežete-li spodní větve, nic vám to do budoucna nevyřeší.  Roman
Popínavá rostlina pro stěnu z hliněných cihel, 21.8.2008
tak z těch rychleji rostoucích by mohl být třeba přísavník trojcípý, nekvete ale krásně celou plochu ozelení-a není vůbec náročný, má krásné podzimní červené zbarvení, sám se přichytne.
Tavola kalinolistá, 25.7.2008
tavola se rozrůstá docela dost i do šířky, proto bych doporučoval od plotu cca 90-110 cm a mezi sebou 1 m. Kaliny jsou nenáročné, lehce regenerují.
Sakura, 25.7.2008
Sakuru bych doporučil zasadit taktéž na podzim, Lépe využije jarní vláhu a stihne ještě trochu do zámrazu zakořenit. sakura má ráda půdu humózní, avšak ne přemokřenou! (její podnož vodu nesnáší)
Tuje, 25.7.2008
jehličńany se stříhají v červenci až srpnu, za druhé mízy, stříhá se normálními plotovými nůžkami, nebo nůžkami elektrickými, benzínovými a apod.
Živý plot z tůjí, 25.7.2008
Pán nejspíš zasadil thuje tak, aby ušetřil místo na zahradě..a mjaksi zapoměl že prorostou plot k sousedovi.ale to je úplně běžné.Jelikož je to váš plot, měl byste se o něj taky starat (i na sousedovém pozemku) Normálně bych u něho zazvonil a zeptal... celý příspěvek >
Prisavnik - hnojeni, 25.7.2008
Přisávník je zcela nenáročný a ničím ho přihnojovot nemusíte, avšak je lepší ho přihnoji.Já bych doporučil na jaře přihnojit kombinovaným NPK, nechcete-li aby více rostl, na tmavě zelené zbarvení listů pomůže fosforečné hnojení např. Superfosfát aj..... celý příspěvek >
Přísavník na balkoně, 25.7.2008
Přísavník na balkoně lze bez problémů pěstovat.Já osobně ho pěstuji 3 roky ve větším akváriu /hrany akvária jsou železné) a porost mi celý balkón, akorát potřebuje velmi hodně vody, protože je to velmi velké listová plocha, když poroste celý balkon... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika