Příspěvky uživatele - 18.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzimní vertikutace trávníku - lze ještě teď?, 26.10.2009
Je ještě možné provést podzimní vertikutaci trávníku a nebo už je pozdě? Od pátku se prý má taky výrazněji ochladit... Aby to trávě nepřineslo víc škody než užitku... Děkuji.
Sekačka Akita, 16.6.2009
Dobrý den, na prospektech se mi docela líbí sekačka AKITA AK 57 SH GCV 190 3V, ale neznám nikoho, kdo by s ní měl nějaké praktické zkušenosti, prý údajně hůře sbírá.Děkuji za Vaše zkušenosti. Mirek
Kosačka Honda pre americký trh, 13.10.2008
Jaký je rozdíl v ceně??
Zemní vruty pro kotvení plotů, 25.7.2008
Hledám kotevní vruty do země na sloupky plotu na pletivo. Prosím nevíte někdo kdo to vyrábí nebo dováží? Děkuji
ND na Stihl FS 80 levněji?, 25.7.2008
tak jsem tam volal - bohužel, křovinořezy zatím nedělají - jen pily! - v budoucnu ale možná... Mrknul jsem se na ceník - válec s pístem kolem 2400,- - orig. nad 6000,- - takže pro ostatní  - myslím, že to nebude špatná adresa. Já zatím počkám,... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 20.6.2008
prosím o kontakt - jsem už registrovaný - podělíme se o zkušenosti s tímto strojem mimo forum - jestli to není proti pravidlům
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika