Příspěvky uživatele - 212.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2024, 30.4.2024
Z přiroubovance Šalachu i 2x Forum mi taky v květu nezmrzly, až potom malé půdky téměř všechny opadaly. Vloni Forum to samé, kvete pozdě nezmrznul, ale plůdky opadaly. Jako by byly neopylené, možná namrznuté - nejde vidět. Letos ale ten Zard plody... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 27.4.2024
Tak možná že už byly i přezrálé... neumím si to představit, nakvašenou meruňku ze stromu jsem ale ještě neviděl. Nebo neodolaly vysokým teplotám, pak to nejsou meruňky ale kdoví s čím je to pokřížené. Normální meruňky musí zvládnout přes 40°C ve... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 26.4.2024
Tak Vanillacot má ještě vyšší zimní požadavek na chlad přes 1000 hodin a stejně rozkvétá mezi prvníma v našich podmínkách. Ten Sugarpearls kvetl fakt pozdě tak jako Farhial, Ula, Vynoslivyj... prostě ty poslední kvetoucí. No a opylovače medové perly... celý příspěvek >
Pricia - Borsalino 🍑, 26.4.2024
Já mám facebok na zahradě. Pricie v koruně nějaké vydržely, aji 1 plod,,konkurenčního Tyrintosu" stále žije  MH
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 26.4.2024 Obsahuje fotku
Leskora poskromnu - stačila jedna mrazová probírka na konci kvetení. Ale teď jsem jí zatopil taky. Někde má plodů víc i na probírku, někde nic... tak nerovnoměrně. MH
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 26.4.2024 Obsahuje fotku
Nejvíc plodů z květů udržel Sugarpearls. MH
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 26.4.2024 Obsahuje fotku
Zard a Carmentop od Petra. MH
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 26.4.2024 Obsahuje fotku
Bez topení by nevydželo u mě asi nic, v zahradě bylo kolem -3,5°C celou noc, kam teplo už nedosáhlo, je skoro vše KO. Meruňky na větvích blíže ohniště jsou nepoškozené, jen povrchově popálené od radiačního mrazu nebo sem tam nějaká propadlina. Na... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 26.4.2024 Obsahuje fotku
Když se podívám ze země do koruny, tak jsou vidět i nepoškozené plody, ale ze žebříku zvrchu se naskytne nejčastěji tento pohled - na foto. Radiační mráz až do rána poškodil hodně plodů zvrchu i když odspodu šlo trochu tepla které zachránilo... celý příspěvek >
Pricia - Borsalino 🍑, 25.4.2024
Kde to je v tom řecku? Mají tu Priciu fakt brzo.  O kolik může být Borsalino ranější než Pricia, tom španělsku asi zraje vše ještě dřív než v řecku, nemají tam někde obě odrůdy na jednom místě? Tady je ta Pricia nejranější, možná ten,,Tyrintos"... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 25.4.2024
To je zajímavé Petře, že broskve ti zmrzly a některé meruňky vydržely.  Dneska zasvítilo trochu slunko a postupně se ukazuje zřetelněji co žije a co je zmrzlé. Broskvím čnělky postupně zgumovatěly a na vrcholkách načernaly, uvnitř pecičky... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 25.4.2024 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka třešní Burlat. MH
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 25.4.2024 Obsahuje fotku
Broskve jako jediné vypadají nejlépe, myslím že se to pozná hned pár hodin po mrazu podle čnělky, zmrzlé plůdek ji má hnědočernou zmrzlou. Jabka jsou ale zčásti poškozené v plůdkách nahnědlé. MH
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 25.4.2024 Obsahuje fotku
Slivky jsou na sračku, Lepotica, ale sem tam je naděje uvnitř bílá pecka. U Domácích to je ale naprd, nemají nikdy tak velkou násadu, a to málo dorazí obaleči, na povidla zase nebude. MH
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 25.4.2024 Obsahuje fotku
Jeden plod Pricie krytý shora jinými plůdky na malém stromku asi přežil. V koruně kde jsem topil snad přežilo víc. MH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika