Příspěvky uživatele - 248.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvonkové, 31.3.2023
Mrkněte na google, na mne vyskočilo na "prodejstromku.cz" jako vysokokmen, nevím, jak velké chcete           Lída
Zlatohlávek zlatý, 27.3.2023
Ale škodí... Brouci dokáží pěkně okousat plody meruněk, kamarádka z toho byla nešťastná...           Lída
Kolovidnaja, 26.3.2023
Moje stará Oulinská (přes 50 let) měla cca 3,5×3,5×3,5m, ono záleží na řezu. U té Vaší udávají plody 30g, Oulinská má 60-65g. Ale záleží na Vás, jen asi chuť bude trochu do švestkova. Lída
Kolovidnaja, 25.3.2023
ps - o té Vaší Fytos píše, že to je kříženec myrobalánu a švestky.   L.
Kolovidnaja, 25.3.2023
Mám Oulinskou ryngli, je samosprašná, navíc dobrý opylovač a tolerantní k šarce (nemá příznaky). Žlutozelená, chuťově vynikající, plodí (v HK) kolem 10.srpna. Vámi uvedenou neznám.           Lída
Meruňky 2023, 24.3.2023
Ano, v příbalovém letáku udávají rozmezí 61-69 BBCH, dle tabulky to odpovídá rozmezí 10% rozkvetlých květů až viditelná násada plůdků po opadu květních lístků. Tady ve vlákně bylo psalé, že kvítky mohou po postřiku zhnědnout, ale že to... celý příspěvek >
Tvarování keřů, 24.3.2023
Pokud vím, tak buxusy se tvarují postupně, jak rostou. Viděla jsem fotky s kovovou konstrukcí třeba zvířat, podle které se rostoucí keřík stříhá. Někde na netu bude určitě návod, sama s tím zkušenost nemám, mám raději přirozený vzrůst - a navíc mi... celý příspěvek >
Tavolník vanHoutte, 22.3.2023
ps - o tom, že by byl jedovatý, jsem také nikde nic nenašla.    L.
Tavolník vanHoutte, 22.3.2023
Tavolníků mám na zahradě povícero a kočky tři. Nebojte, kočka to žrát nebude. To byste na zahradě nemohla mít skoro nic, dvě třetiny rostlin jsou jedovaté (třeba pivoňky, tůje, barvínek...).          ... celý příspěvek >
Jakou odrůdu nektarinky, 22.3.2023
Nevím, odkudjste, ale "prodej stromků" má Venus na podnoži Mandžurská (neznám, ale píší, že je slaběji rostoucí, vhodná pro 1/4kmeny a zákrsky). Ale mají psáno "jen osobní odběr" .           Lída
Broušení zahradních nůžek, 22.3.2023
Kdybyste chlapi nechali Prokopa Prokopem, udělali byste líp . Vždyť tak krásně svítí sluníčko...           Lída
Bobkovišeň - choroba nebo škůdce?, 21.3.2023
Zřejmě by šel použít Merpan 80WG, 10 g/5 l vody. Je na skvrnitost listů okrasných dřevin, tak by mohl zabrat a ublížit by neměl.           Lída
Bobkovišeň - choroba nebo škůdce?, 21.3.2023
Tipla bych nějaká houbová choroba, tak použít nějaký fungicid. Dříve se používalo Dithane, ale to už se nevyrábí.           Lída
Broušení zahradních nůžek, 21.3.2023
Když jsem kupovala první nůžky, tak ještě po nějakých Fiskars nebylo ani vidu, ani slechu... Ale podle textu s nimi stříháte jen slabé větvičky, tak možná proto. Já stříhám vše, co zvládnu, a vánočních stromků zvládly za ta léta řadu. Mám dvoje... celý příspěvek >
Broušení zahradních nůžek, 20.3.2023
A co to máte za neztupitelné nůžky?           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika