Příspěvky uživatele - 248.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 5.4.2024
Ona Redhaven byla asi nejběžnější broskev, i v tabulkách ji berou jako základ pro porovnávání. Osobně na ni nedám dopustit. Když se zakousnete do zralé, tak z ní šťáva jenom teče, a ta vůně... Lída
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 4.4.2024
Teď jsem se dočetla o té Harnas, že blíž slupce může být dužina načervenalá - další poznávací znak...      Paní Kateřino, vzpomínejte...           L.
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 4.4.2024
Zkušenost nemám, ale u ní píší horší odlučitelnost od pecky?  Pí Kateřině šla od pecky dobře...                Lída
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 4.4.2024
Když jsem sázela nektarinku po broskvi, tak jsem také vyměnila zem, jak píše Walter, protože místa mám málo. Jinak Redhaven zraje přece jen o chlup později a hlavně v plné zralosti bývá vevnitř okolo pecky dužina karmínově zbarvená - a to byste... celý příspěvek >
Nemoc rododendronu, 3.4.2024
...kontaktní...
Nemoc rododendronu, 3.4.2024
Ortiva je systémový přípravek, takže listy zespodu stříkat nemusíte. Listy tam klidně nechte, sice flíčky nezmizí, ale bylo by škoda té zelené asimilační plochy. Merpan je kontektní, ten byste musela stříkat asi i zespodu, rostlina si ho sama... celý příspěvek >
Jak doma vypěstovat novou broskev?, 3.4.2024
Kateřino, a vy nevíte, co to máte za odrůdu? Ono je nejjednodušší koupit hotový stromek. Ohledně podnoží se zkuste podívat někde v okolí kolem plotů, většinou někde nějaký semenáček z vyhozené pecky bývá . Ohledně druhu podnoží pro broskvoně... celý příspěvek >
Šeřík chřadne, 3.4.2024
Určitě bych počkala. Ona přílišná péče většinou bývá spíš na škodu - neškodí tolik sucho jako přelití a rostliny snesou spíš nedostatek živin než přehnojení - to první se dá vždycky napravit, to druhé bývá někdy smrtící...    ... celý příspěvek >
Nemoc rododendronu, 2.4.2024
Tak jsem ještě koukla, na "agrobio" doporučují místo Dithane na okrasné dřeviny přípravek Ortiva .           Lída
Zvonkové, 2.4.2024
Zajímavou chuť i aroma má Gascoygneho šarlatové - a mám pocit, že p.Pešek na "starých odrůdách" ho měl na M9             Lída
Kompostování rostlinného oleje, 2.4.2024
Když jsem našla uvedený článek, docela mne to překvapilo. Osobně bych jakýkoliv olej do kompostu nedala, už jen kvůli spodní vodě.           Lída
Šeřík chřadne, 2.4.2024
Připadá mi to jako vliv letošního střídání teplot:  teplo, pak zas mrazík... U mne letos vypadá podobně hortenzie. A že píšete o "velkém" šeříku - má dost velkou nádobu? Dost dobře si klasický šeřík (keř cca 3m vysoký) nedokážu v nádobě... celý příspěvek >
Nemoc rododendronu, 1.4.2024
Mělo by to být houbové onemocnění, dříve se používal 2 x po 14 dnech Dithane, ale už se neprodává, takže něco obdobného...           Lída
Staré odrůdy jaké jsou a kde sehnat rouby nebo stromky?, 31.3.2023
ps - to Ontário vydrží v pohodě do konce dubna (pokud máte vlhký sklep, tak možná i déle), dost dlouho vydrží i moje oblíbené Wagenerovo (jeden z rodičů Idaredu), to jsem tehdy po třech letech pátrání sehnala v Malenovicích      ... celý příspěvek >
Staré odrůdy jaké jsou a kde sehnat rouby nebo stromky?, 31.3.2023
Ze starých odrůd nejdéle vydrží Ontário, navíc k jaru je nejchuťnější. Jinak po starých odrůdách se podívejte na "prodejstromku"nebo "stareodrudy", některé mají i jinde -třeba školky Strážnice, Arbia Malenovice, ekozahradnictví Vrčeň. Já ty, co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika