Příspěvky uživatele - 212.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2024, 21:13
A co Petře ten Thyrintos, zůstaly ti nějaké plody? Wondercot si psal že opadalo vše, co Tsunami, Aurora? Nebo nějaké podobné první,,signální" meruňky. U mě na stromku Pricie spadnul i poslední zelený rostoucí plod, ale v koruně Pricia ještě plody má.... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 15:34 Obsahuje fotku
Nektarinka stromeček v květináči, měl by to být Armking, podle pravidla záměn u broskvoní to je loterie tak 50/50. Uvidíme Podobně raně zrající SHRAZ není nikde? Má někdo nektarinku SHRAZ??? MH
Broskyne 2024, 15:18 Obsahuje fotku
Na některé haluzi vzdálenější od ohniště zůstalo minimálně nebo některé plody jsou teď popraskané, ale rostou. Jinak v okolí asi nebude nic, padají i zmrzlé plůdky jablek skoro všechny. MH
Broskyne 2024, 15:15 Obsahuje fotku
Redhaven, Fairhaven, Sunhaven plůdky rostou. MH
Broskyne 2024, 15:12 Obsahuje fotku
Tak letos kadeřavost nehůře do 10%, 2x měd, postupně otrhávám, celkem čisto... oproti loňsku nesrovnatené. Ovšem letošní mrazy do plodů - zachránil jsem částečně přitopením jen 4 broskvoně u domu, zbytek podstatnou většinu odrůd co mám v druhé... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 14:54
Já toho moc běžně nenafotím, než to přetáhnu do PC to je věčnost... Sugar pearls měl taky propad, ale hodně zůstalo, Vynoslivyj i Zard propadl daleko víc. Jestli něco z toho dozraje, dám pak finální fotku, nějaké vzorky1-2-5-10 plodů se podařilo... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 14:36 Obsahuje fotku
Některé stromky nasadily plody v korunce, tak už jsem je nechal a nesesazoval stromky níž, uvidíme jak to poroste. MH
Meruňky 2024, 14:28 Obsahuje fotku
Středomořská Canino, nový stromek v květináči už měl plody tak jsem je nechal, uvidíme jestli to tady má šanci. MH
Meruňky 2024, 14:24 Obsahuje fotku
Farbaly, přiroubovaný proutek, hned plody, půlku už jsem shodil ručně. MH
Meruňky 2024, 14:22 Obsahuje fotku
Největší držáky co po mrazech nepadají - odrůdy FAR, ani žádné neopylení, nerostoucí plůdky, napůl rostoucí plůdky a podobné výmluvy... Prostě odkvetou a roste. Tak kdyby plodila Leskora to by bylo, u ní je to naopak - tolik fází redukcí plůdků do... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 14:10 Obsahuje fotku
Jeden plod Tyrintosu na přiroubovanci z opožděného květu stále žije a roste. Vypadá to že by se mohl udržet. MH
Ako prilakat včely na ovocne stromy, 10:16
90% včel letí na řepku, na stromky kašlou. Zbytek včel na stromech se ještě naředí s rostoucí vzdáleností od úlů. Jak daleko je dědina kde má někdo včely? MH
Meruňky 2024, 5.5.2024
Podle pecky uvnitř, když je strakatá bílohnědá - je namrzlá - u mě taky většina meruněk teď padá i když jsou napohled zelené, takže ani přitopení všechny nezachránilo. Nejodolnější na mrazy v plůdkách co vůbec nepadají a rostou jsou Farely a... celý příspěvek >
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 3.5.2024
Mají dostat všichni dohromady max. 100mil kč, za tolik si dneska staví miliardáři luxusní domy. Takže jsou to jen drobáky aby se neřeklo že nic. Vlk se nenažral, koza zůstala celá, byrokratický aparát a humbuk kolem zachován. MH
Pricia - Borsalino 🍑, 1.5.2024
Tabulkově to má být nejranější meruňka zrající před Tsunami, Pricia. Datum kvetení píšou taky velmi rané, takže citlivost na zmrznutí bude asi podobná nebo ještě větší jako u Tsunami. Tolerantní na žraloka - šarku. Ještě někde byla někde uvedená... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika